KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Bozüyük hazırlıkları başladı
Bozüyük hazırlıkları başladı
Kocaelispor
14 Aralık 2011 Çarşamba 15:05
  • 920
  • 1

Bozüyük hazırlıkları başladı

Hafta sonunda deplasmanda Bozüyük’e konuk olacak olan Kocaelispor’da çalışmalara 17 Ağustos’ta başlandı. Antrenman öncesinde Birnkan’ın yaş günü kutlandı

MELİH AHMET DİNLENDİRİLDİ
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup`ta oynadığı 13 maçta sadece 1 galibiyet alan ve ligde kalma mücadelesi veren Kocaelispor, hafta sonu deplasmanda konuk olacağı Bozüyük maçının hazırlıklarına başladı. Yeşil Siyahlılar, haftanın ilk antrenmanını, önceki akşam 17 Ağustos Stadı`nda gerçekleştirdi. Teknik patron Ekrem Albayrak yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda; tüm futbolcular yer alırken, midesinden rahatsız olan Melih Ahmet Kaçar, teknik heyet tarafından dinlendirildi.

 

 

ORHAN YUVAYA DÖNDÜ
Yaklaşık iki saat süren antremanda; uzun bir aradan sonra takıma dönen Orhan Alemdar, takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Teknik patron Ekrem Albayrak, genç futbolcularla yakından ilgilenirken, BUGSAŞ karşısında yapılan hataları genç futbolcularına aktardı. Günün ilk çalışmalarına düz koşu açma germe çalışmaları yapan yeşil siyahlılar ardından devamlılık ve devamlılık çalışmaları ile devam etti. Kocaelispor`un antrenmanını sportif direktörlüğe getirilen Yalçın Kıldıran da izledi.

 

 

BİRKAN`A SÜPRİZ DOĞUM GÜNÜ
Kocaelispor`un başarılı genç futbolcusu Birkan Akdereli`nin doğum günü kutlamasını Teknik heyet ve arkadaşlarının yaptığı sürpriz bir yaş günü kutlaması yapıldı. Kocaelispor`un gelecek için büyük bir umut vadeden genç futbolcusu kendine yapılan sürpriz doğum günü kutlaması karşısında duygulu anlar yaşadı. Antrenman öncesinde yapılan doğum günü kutlamasında yaş günü pastasını kesen genç futbolcu Birkan Akdereli, pastadan arkadaşlarına ikram etti. Takım arkadaşlarının yaptığı sürpriz için herkese teşekkür etti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ