KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Bu takıma sahip çıkın
Bu takıma sahip çıkın
Kocaelispor
23 Aralık 2010 Perşembe 16:00
  • 1471
  • 0

Bu takıma sahip çıkın

Teknik direktör Soner Alp, Kocaelispor’da yaşanan gelişmeleri samimi bir şekilde açıkladı. Sahipsizliğin kendilerini sıkıntıya soktuğunu belirten Alp, futbolcuların kararına saygı duyulması gerektiğini vurguladı

Büyük paralar istemiyoruz
Kocaelisporlu futbolcuların antrenmana çıkmaması ile ilgili açıklama yapan teknik direktör Soner Alp son derece üzgündü. Kocaelispor`un sahipsiz bırakıldığına dikkat çeken Alp, “Biz bir aileyiz. Aylardır tüm olumsuzluklara direndik. Kapandı, düştü denilen takımı ayağa kaldırdık. İzmit`in çocukları ile başarılı olduğumuz bir dönemde bu şehir bize sahip çıkmıyorsa, ne zaman sahip çıkacak. Valilik bize 8 günlük kamp programı uygun görmüş. Devre arası kampı 10 ile 15 gün arası yapılır. Valiliğimiz önerdiği rakamla futbolcularımız nasıl ev geçindirsin. Bizi kimse yanlış anlamasın. Bizler büyük paralar istemiyoruz. Hatta rakamda belirtmiyoruz”dedi.


Manevi destek istiyoruz

Bu takımın arkasında duran bir yönetim istediklerine dikkat çeken Alp, “ Kocaeli şehrinde bu takıma sahip çıkacak ve destek olacak bir işadamı veya sanayici yok mu? Kent büyükleri neden yanımızda değil. Bizler maddiyattan çok manevi destek istiyoruz. Taraftarımızdan Allah razı olsun. Her maçta tribünleri doldurarak takıma tam destek verdi. Şimdilik antrenmanlara çıkmama kararı aldık. Bir kaç gün bekleyeceğiz. Yine hareket yoksa yapılacak bir şey yok. Bizler Kocaelisporluyuz, bu takımı yarıda bırakmayız. Asla kaçmayız. Sabahlara kadar gözümüze uyku girmiyor. Ne yapacağımızı şaşırdık. Ama benim ve futbolcularımın dayanacak gücü kalmadı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ