KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çabalarımız yetersiz kaldı
Çabalarımız yetersiz kaldı
Kocaelispor
02 Kasım 2009 Pazartesi 16:52
  • 917
  • 0

Çabalarımız yetersiz kaldı

Konyaspor maçında takımının en tecrübeli futbolcusu olan Cem Sinan Vergül, maç sonunda maç hakkında yorum yaptı. Takım olarak rakip karşısında çok pasif kaldıklarını söyleyen tecrübeli futbolcu, tüm çabaların yetersiz kaldığını söyledi

Hücum hattında sıkıntı yaşadık
Konyaspor karşısında çok çaba harcadıklarını, fakat çabalarının yetersiz kaldığını söyleyen Cem Sinan Vergül, “Kadromuz zaten kısıtlı. Bu kısıtlı kadroya 4 eksik futbolcu da eklenince bazı şeyleri göz ardı edemiyorsunuz. Konyaspor maç boyunca sık sık kalemize pozisyon yarattı. Gelen topları uzaklaştırdık uzaklaştırdık, ama bir yere kadar. Tam atağa çıkacağız derken, rakip futbolcular topu tekrar kapıyor” dedi.

 

Ne yaparsak yapalım; olmuyor
Konyaspor karşısında ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çalıştıklarını söyleyen Cem Sinan “Kadromuz kısıtlı. Ne yaparsak yapalım, olmuyor. Sonuçta bu çocuklar da henüz çok genç. Karşılarına gelen rakiplerle bir kıyaslayın. Fedakarlık gösterip ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Ama bu kadrodan; özellikle de bugünkü oynanan maçın kadrosundan sürpriz beklemek yanlış olur” şeklinde konuştu.

 

Kartalspor maçı daha farklı olur
Ligin 12. Hafta maçında Kartalspor ile oynayacaklarını ve artık Konyaspor maçını unutup, Kartalspor maçına odaklanmaları gerektiğini dile getiren Cem Sinan Vergül “Kartalspor maçında sakat futbolcularımız da aramıza katılırsa daha iyi bir maç çıkarabiliriz. İleri hatta görev alan Serdar Topraktepe, orta alanda görev alan Hamza, sağ bekte görev alan Emirhan`ın takıma kazandırdığı faydaları herkes biliyor. Bu maçta inşallah bu arkadaşlarımız olur” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ