KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Çalışmalar İsmetpaşa’da olacak
Çalışmalar İsmetpaşa’da olacak
Kocaelispor
17 Kasım 2009 Salı 16:42
  • 1378
  • 1

Çalışmalar İsmetpaşa’da olacak

Kocaelispor Orduspor çalışmalarını yine İsmetpaşa Stadı’da yaptı. Kocaelispor tesislerindeki doğal gaz kesitinden dolayı çalışmaların farklı sahalarda yapan Kocaelispor ikinci çalışmasını yine İsmetpaşa Stadı’nda yaptı.

Ali Çamdalı antrenmana katıldı
Kocaelispor`da sorunlar devam ederken, teknik Direktör Cihat Arsalan`dan izi alarak Almanyaya gide Ali Çamdalı İsmetpaşa Stadı`ndaki çalışmalara başladı. 15 gün izinli olarak Almanya`ya giden ve sorunlarını tamamlayan tecrübeli futbolcu Ali Çamdalı ayağının tozuyla Kocaelispor`un ikinci çalışmalarına başladı. Kocaelispor`un lisanssız futbolcu Ali Çamdalı antrenmana katılmadan önce “Yeni yönetimden önce ben geldim” dedi.

 

Serdar Orduspor maçında oynuyor
Kocaelispor`un tecrübeli ismi ve kaptanı Serdar Topraktepe Kulüp Doktoru Milat Çelebi nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor. Bir süredir sakatlığından dolayı takımda yer alamazken, Kartalspor maçında tekrar sakatlığı nüksedince takımdan ayrı çalışmalar ile kendini Orduspr maçına hazırlıyor. Teknik Direktör Cihat Arslan tarafından açıklama yapıldı. Açıklamaya göre tecrübeli futbolcu Serdar Toraktepe`in maça kadar hazır duruma geleceğinin ve Orduspor maçında mutlaka oynayacağı belirtildi.

 

Bilal Antrenmanı yarım biraktı
Kocaelispor`un genç yeteneği Bilal Turgut antrenmanda arka adelesinde çekme olunca kendini zorlamadan çalışmalarını yarım bıraktı. İsmetpaşa stadında yapılan oyun çalışmada yarım saha tam pres çalışmasında arka adalesinde çekme olunca kendini zorlamadan antrenman sahasında ayrılan genç defans oyuncusu Bilal Turgut masör tarafından buz tedavisi yapıldı.

 

Kaleciler ayrı çalıştı
Kocaelispor`un İsmetpaşa Stadı`ındaki ikinci çalımalarında takımın yine tam kadro olması teknik heyeti sevindirirken, takımdaki morallerin yüksek olamıda ayrı bir sevinç. Kocaelispor`un genç kaleciler Metin Erol, Serkan Demirol ve Ali Balkaya kaleci antrenörü Fevzi Layiç tarafından idmanın son bölümünde özel çalışmalar yaptırıldı. Orduspor maçına sıkı hazırlanan kaleciler yan top ve yüksek top çalşmaları ile takıma moral verdi. Genç kaleciler çalışmalarını bu şekle tamamladı.

 

Emrah Kol idmana çıkmadı
Kocaelispor`un tecrübeli ismi olan Emrah Kol İsmetpaşa stadında yapılan ikinci antrenmana katılamadı. Tecrübeli futbolcu Emrah Kol Sinüzit olduğu için idmana katılamadı. İsmetpaşa Stadı`ndaki çalışmalara gelip arkadaşlarını izleyen ve takım arkadaşlarına Orduspor maçı için büyük moral verdi. İki gün izinli olan Emrah Teknik Direktör Cihat Arlan tarafından ikaz edildi. Arslan “ Espiriyle başka giyecek bir şey yok muydu Emrah” dedi.

 

Uğur Yasan tek çalıştı
Kocaelispor`un sezon başında gelen futbolcular arasında bulunan Uğur Yasan çalışmalara yine katıldı. Belindeki ağrılardan dolayı takımdan ayrı çalışan tecrübeli futbolcu düz koşular ve açma germe çalışmaların ile çalışmalarını sürdürdü. Kocaelispor doktor`u Milat Çelebi tarafından kontrollü çalışmalarını sürdüren Uğur yasan n kısa zamanda eski formuna kavuşacağı belirtildi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ