KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Çelik, 6 trilyonluk senet mi imzaladı?
Çelik, 6 trilyonluk senet mi imzaladı?
Kocaelispor
26 Kasım 2010 Cuma 16:37
  • 5027
  • 16

Çelik, 6 trilyonluk senet mi imzaladı?

Kocaelispor'un son yıllarda kötü yönetilmesi nedeniyle başına gelmeyen olay kalmadı.

Kocaelispor`un kötü yönetilmesi nedeniyle de Süper Ligden, Bank Asya`ya, oradan da 2. Lige düştü. 3.ligin eşiğine kadar gelen yeşil- siyahlı ekipte; son haftalarda futbolcuların, teknik heyetin moral motivasyonu sağlaması nedeniyle üst üstte başarılı sonuçlara imza atıldı. Bunda Kocaelispor`a sahip çıktığını gösteren Vali Ercan Topaca`nında çok büyük payı vardı. Kocaelispor, saha içinde düzlüğe çıkarken saha dışı olaylar her gün kafaları karıştırıyor…


 Kocaelispor camiasında son günlerde dilden dile kulaktan kulağa dolaşan bir iddia ile çalkalanıyor. Kocaelispor`un Kulüp Başkanı Muammer Çelik`in Kocaelispor`a yaklaşık 6 trilyon liralık senet imzaladığı konuşuluyor. Çelik`in Kocaelispor için çeşitli zamanlarda yaptığı ödemeler nedeniyle 6 trilyon lira alacağı olduğu ve bunları Kocaelispor`da almak için de Kocaelispor`a senet imzaladığı konuşuluyor.  Kocaelispor`un yarın ve pazar günü kongresi var. Çelik`in henüz Kocaelispor kulübüne resmi olarak alacakları ile ilgili bir müracaatı da yok. Kongre Salonunda Çelik, 6 trilyon lira alacağım var derse kimse şaşırmasın. Kocaelispor Yönetim Kurulu  üyeleri tarafından ibra edilecek. Gelir ve giderler üyeler tarafından oylanarak ibra edilecek. Kocaelispor için gerçekten çok zor bir gün.


 Kocaelispor`un Başkanı Muammer Çelik`in Kocaelispor Kulübünden alacağını iddia ettiği 6 trilyon lira bugün üyelerin önüne gelebilir. Çelik`in Kocaelispor`dan alacağı varsa mutlaka  karşılığını da göstermesi gerekmektedir.  6 trilyon çok büyük bir rakam. Umarız, söylenenler dedikodudan ibarettir. Gerçeği yansıtmıyordur.


Kongre öncesi kamuoyunu bilgilendirme adına kulaktan kulağa, dilden dile dolaşan söylentileri kalem almayı görev bildik. Kararı, Kocaelispor`un kongre delegeleri verecektir. Çelik`inde bu konuda bir açıklama yapmasını camia adına bekliyoruz.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ