KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Çelik istifa etmemek için direniyor
Çelik istifa etmemek için direniyor
Kocaelispor
12 Ekim 2010 Salı 16:19
  • 2742
  • 9

Çelik istifa etmemek için direniyor

Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik istifa etmemekte inadını sürdürüyor. Bu ısrarının nedenleri tahmin edilemezken, 700-800 üyenin de üyeliklerinin düşürüldüğü iddia ediliyor

Kulübün önünü kapatıyor
Kocaelispor ile mantık olarak yolları ayrılan başkan Muammer Çelik istifa edip, kulübün önünü açmamakta ısrarını sürdürüyor. Yönetim kurulu üyelerinin büyük bir çoğunluğunun istifa etmesi, KEV Sefa Sirmen Tesisleri`ne uğramamasına rağmen başkanlıktan neden istifa etmediği kamuoyunda merak ediliyor. Muammer Çelik istifa etmemekteki inadıyla hem kendi itibarını kaybediyor hem de Kocaelispor`u uçuruma sürüklüyor. 


Üye tadilatı yapılıyor mu?

28 Haziran`da gerçekleştirilen olağanüstü kongrede 1200 dolayında üyenin düşürülmesinin ardından üye tadilatlarının devam ettiği öğrenildi.
Kocaelispor Kulübü`ne yakın kaynaklardan edinilen bilgilerine göre başkan Muammer Çelik`in üye tadilatı yaptığı iddia edildi. İddialara göre 700-800 kongre üyesinin üyelikten düşürüldüğü öne sürüldü. Üye tadilatlarının tüzüğe uygun yapılıp yapılmadığı ayrı bir tartışma konusu.


Sorumluluğu üstlenecek mi?

Kocaelispor Kulübü, FIFA tarafından resmi olarak küme düşürülmeye mahkum edildi. Türkiye Futbol Federasyonu`da ikaz olarak altı puan silinmesini hayata geçirdi. 31 Ekim`e kadar Jestroviç sorunu çözülmezse kulüp bir alt lige otomatikman düşürülecek. Kocaelispor`un bir alt lige düşmesi kulübün kapısına kilidin vurulmasını sağlayacak. Muammer Çelik bu sorumluluğu üstlenebilecek mi?

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ