KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Çelik yönetimi rotasını belirledi
Çelik yönetimi rotasını belirledi
Kocaelispor
09 Aralık 2009 Çarşamba 16:55
  • 2029
  • 0

Çelik yönetimi rotasını belirledi

12 Aralık’ta gerçekleştirilecek genel kurul için çalışmalarını yoğun tempoda devam ettiren Muammer Çelik yeşil siyahlı yönetim kurulunda yer alacak arkadaşlarıyla KEV Sefa Sirmen Tesisleri’nde bir araya geldi

Resmi olmasa da toplantı yapıldı
Osman Nuri Yaman`dan yönetim kurulu başkanlığını devralmaya hazırlanan Muammer Çelik, yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarıyla KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde bir araya geldi. Resmi olarak görevi devralmayan Muammer Çelik ve arkadaşları bir saat süren toplantının ardından basın mensuplarının karşısına geçti ve bazı açıklamalarda bulundu. Muammer Çelik yönetim olarak hedeflerini açıkladı.


İl hedef lisanslar
Yönetim olar ilk hedeflerinin lisansları çıkartmak olduğuna dikkat çeken Muammer Çelik, toplantıya katılan arkadaşlarını da basın mensupları ile tanıştırdı. 14 yöneticinin hazır bulunduğu toplantıda Muammer Çelik aldıkları bazı kararları açıkladı. Çelik, “Yönetim oyarak rotamızı belirlemek üzere bir araya geldik. İlk toplantımızda hedefimizi belirledik. Öncelikli amacımız lisansları çıkartmaktır” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ