KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Çift kale maçta kemik sesleri
Çift kale maçta kemik sesleri
Kocaelispor
31 Aralık 2009 Perşembe 16:54
  • 1216
  • 0

Çift kale maçta kemik sesleri

Kocaelispor’da durmak yok bütün hızıyla devam eden kamp hazırlıklarında Yeşil-Siyahlılar akşam çalışmasında çift kale maç yaptı.

Maç kıran kırana geçti
Teknik Direktör Cihat Arslan ve yardımcılarının gözetiminde bütün hızıyla devam eden çalışmalarda futbolcuların hırsı yeteri kadar iyi görünüyor. Kocaelispor akşam çalışmalarından hafif çalışmaların adından çift kale maç yaptı. Devre arası hazırlıklarını Antalya Lara mevkiinde bulunan Titanic Otel'de gerçekleştiren yeşil siyahlı ekibimizde Mehmet'in sakatlanıp çıktığı çift kale oldukça sert geçti.


Kemik sesleri yükseldi

Ligin ikinci yarısında taraftarına bambaşka bir takım izletmek isteyen Yeşil-Siyahlı ekibimiz çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Çalışmalar artan tempo ile devam ederken önceki akşam yapılan çift kalede kemik sesleri yükseldi. Titanic sahasında oynanan karşılaşmada yeşil siyahlı ekibimizde goller Uğur Daşdemir ve amatörden gelen Uğur Durmuş'un mükemmel ortasında Serdar Topraktepe kafayla golü atan isim oldu.


File bekçileri ayrı çalıştı

Yeşil-Siyahlı ekibimizde futbolculardan Ali Bayraktar ile Ahmet Kutluer düz koşu yaparak tempo arttırdılar. Teknik Direktör Cihat Arslan, idman öncesinde Genel Menajer Cengiz Sert il bir süre sohbet ederken kahkaların yükselmesi kamptaki neşeyi gösteriyordu. Yeşil-Siyahlı takımda file bekçileri Metin Erol, Serkan Demirol ve Rıza Demirtaş kaleci antrenörü Fevzi Layiç tarafından takımdan ayrı olarak çalıştırıldı.


Mehmet Öztonga katılmadı

Devre arası kampını Antalya Titanik Otel`de geçiren Kocaelispor yaptığı çift antrenman ile hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Kocaelispor sabahki çalışmalarına ayağındaki ağırı dolasıyla katılmayan Mehmet Öztonga haricinde bütün futbolcular çalışmalara katıldı. Teknik Direktör Cihat Arslan ve yardımcılarının nezaretinde çalışmaları sürdürüldü. Hafif bir çalışma yapan yeşil-siyahlılar düz koşular ve üçlü ayrı grup koşuları yaptı.


Teknik heyet takımdan memnun

Akşam çalışmasında Teknik Direktör Cihat Arslan ve yardımcısı Mert Korkmaz idman sonrası değerlendirmede bulundu. Hazırlıklarını Antalya'da sürdüren yeşil siyahlı ekibimizde futbolcular idman öncesi saha kenarında bir süre sohbet ettiler. İkinci yarıya bomba gibi girmek isteyen Yeşil-Siyahlı futbolcular tempolu koşu ile idmanı tamamladılar. Bütün hızıyla devam eden çalışmaların sabahki çalışmalarını hafif bir çalışma yaparak geçirdi.KIRMIZI TAKIM: 1
SARI TAKIM: 1

SAHA: Titanic
HAKEMLER Cihat Arslan, Mert Korkmaz, Mustafa Sarıgül
KIRMIZI TAKIM: Metin, Aydın, Bilal, Burak Halil, Mehmet Öztonga, Emrah Kol, Onur Alkan, Uğur Daşdemir, Tevfik, Ahmet Dursun
SARI TAKIM: Serkan (Rıza), Bülent, Cem Sinan, Ali Çamdalı, Ercan, M.Ali, Uğur Yasan, Yunus, Uğur Durmuş, Ali Bayraktar (Serdar), Onur Türk (Ahmet)

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ