KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Cumhur Alkan kendine de arkadaşlarına da güveniyor
Cumhur Alkan kendine de arkadaşlarına da güveniyor
Kocaelispor
19 Aralık 2009 Cumartesi 16:47
  • 2988
  • 4

Cumhur Alkan kendine de arkadaşlarına da güveniyor

Kocaelispor’un Yönetim Kurulu üyelerinden Cumhur Alkan ilk kez Muammer Çelik aracılığı ile Yeşil-Siyahlı kulübe yönetici oldu.

Muammer Çelik`in ısrarı üzerine yönetime giren Cumhur Alkan Kocaelispor`u kalkındırmak için göreve geldi

Muammer Çelik`in ısrarı üzerine yönetime girdiğini söyleyen Cumhur Alkan, Kocaelispor`un kaybetmiş olduğu değeri geri kazandırmak için çaba sarf edeceklerini, yönetimde kulüp için çalışacak kişilerin olduğunu bildiği için yönetime girdiğini söyledi. Sanayi kentinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumu hak etmediğini sözlerine ekleyen Cumhur Alkan “Gerek ben, gerekse Yönetim Kurulu`ndaki arkadaşlarımız, Kocaelispor`un eski değerine kavuşmasında hemfikiriz. Yönetime girmemizdeki ilk amacımızda buydu. Yönetim Kurulu olarak bir takım da projelerimiz var. yapılan ve yapılacak tüm projeleri Kocaelispor`un yararına kullanacağız. Şahsen ben yönetimde kaldığım süre zarfında Kocaelispor`a ne kadar faydam ve katkım olduysa bu benim karıma olur. Bu aşamada da gerek taraftarımızın, gerekse Kocaeli kentinin bizlere olan destek vermesini istiyoruz” dedi.

Cumhur Alkan kimdir?
Cumhur alkan 1968 yılında Uşak`ta doğdu. İş için geldiği İzmit`te uzun süredir esnaflık yapıyor. Evli de olan Alkan, kulübe en faydalı yöneticilerden biri olacağına emin görünüyor. Bu aşamada taraftar ve Kocaeli kentinin de desteğinin önemine dikkat çeken Cumhur Alkan Kocaelispor`u şu anki konumundan kurtarabilecek bir yönetim olduklarını söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ