KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7660 TL
  • 6.3561 TL
  • 7.4267 TL
Kocaeli Zirve
Dayanışma gecesi ertelendi
Dayanışma gecesi ertelendi
Kocaelispor
24 Eylül 2009 Perşembe 15:51
  • 0

Dayanışma gecesi ertelendi

Kocaelispor’un eski başkanlarından, KEV’in kurucusu ve ilimizdeki Nuh Çimento Fabrikası’nın kurucusu ünlü Muharrem Eskiyapan’ın vefatı nedeniyle dayanışma ve kaynaşma gecesi ileri bir tarihe ertelendi

Camia olarak üzüntülüyüz
Kocaelispor çatısı altında kent ile bütünleşmeyi, birlik ve beraberliği sağlama adına Yeşil – Siyahlı yöneticilerin bu akşam Grand Yükseliş Otel`de düzenledikleri gece, ilimize çok büyük katkıları olan Kocaelispor`un eski başkanı, KEV`in, Nuh Çimento Fabrikası`nın kurucusu, Nuh`un Ankara Makarnası Fabrikası`nın sahibi ve eski milletvekili Muharrem Eskiyapan`ın vefatı nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiği açıklandı. Kocaelispor Yönetim Kurulu`nun düzenlediği geceyi Eskiyapan`ın vefatı nedeniyle ertelemesi yeşil-siyahlı camiada son derece olumlu karşılandı.

Polat başsağlığı diledi
Kocaelispor Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Osman Polat, “ Kocaelispor olarak, kentimize, ülkemize ve Kocaelispor`a büyük hizmetleri geçen eski başkanımızın vefatı bizleri son derece üzmüştür. Kocaelispor olarak, Eskiyapan ailesine başsağlığı diliyoruz. Kocaelispor adına düzenlediğimiz geceyi de iptal etme kararı aldık. Kocaelispor olarak her zaman dayanışma geceleri düzenleyebiliriz. Böyle günlerde camia olarak acıları paylaşmak bizim görevimizdir` dedi.

Karardan herkes memnun
Kocaelispor Yönetim Kurulu`nun dayanışma gecesini ertelemesi, yeşil – siyahlı camia tarafından da son derece olumlu karşılandı. Gazetemizi arayan yeşil – siyahlı taraftarlar, Eskiyapan`ın vefatından son derece üzüntü duyduklarını ifade ederek,` Eskiyapan`ın Kocaelispor`a katkıları unutulmaz. Vefatı tüm camiamızı derinden üzmüştür. Yönetim Kurulumuzun geceyi iptal kararı da son derece yerinde bir yaklaşımdır.`şeklinde konuştu.  


 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ