KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Defterlere el konuldu
Defterlere el konuldu
Kocaelispor
01 Aralık 2010 Çarşamba 14:36
  • 3292
  • 2

Defterlere el konuldu

Kocaelispor’un geçtiğimiz hafta sonu yapılan olağanüstü kongresinde Yönetim Kurulu’na aday çıkmayınca, Kocaelispor kayyuma kaldı. İl Dernekler Müdürlüğü de yetkisini kullanarak, Kocaelispor’un defterlerine el koydu

Operasyon gibi
Kocaelispor`u içine düştüğü krizden kurtaracak adres, İl Dernekler Müdürlüğü. Kocaelispor`un kongresi sonrası tutulan tutanaklar İl Dernekler Müdürlüğü`ne teslim edilmesi ardından İl Dernekler Müdürlüğü`de kendisine verilen yetkileri kullanarak, Kocaelispor`un KEV Sefa Sirmen Tesislerine ve Fuar içindeki Kocaelispor Kulübüne operasyon yaptı.


Defterler teslim alındı
İl Dernekler Müdürlüğü yaptığı operasyon sonucunda Kocaelispor`un defterlerine el koydu. Kocaelispor adına kullanılan defterlere İl Dernekler Müdürlüğü olarak el koyduklarını belirten İl Dernekler Müdürü Hurşit Atalı, “Kocaelispor`u bu kriz döneminden kurtarmak adına tüm hukuki işlemleri başlattık. Kocaelispor`un dün akşam KEV Sefa Sirmen ve Fuar içindeki Kulüp binalarındaki defterlere el koyduk” dedi.


Sorun kötü yönetilmek

Kocaelispor`un ekonomik sıkıntı içinde olduğu hatırlatan Atalı,” Kocaelispor`un aslında derdi para değil. Kocaelispor`un derdi kötü yönetilmektir. Kötü yönetimlerin güven kaybı  nedeniyle kentimizdeki iş adamları ve sanayiciler Kocaelispor`a sıcak bakmamışlardır. Kocaelispor`un derdi para değil. Kocaeli kenti, Kocaelispor gibi daha 3-4 takıma bakacak potansiyele sahiptir. Kocaelispor`u bu sıkıntılardan en geç 10 gün içinde de kurtaracağız” şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ