KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Demirbakan: ''Takımım alkışlanmalı''
Demirbakan: ''Takımım alkışlanmalı''
Kocaelispor
12 Nisan 2010 Pazartesi 15:31
  • 1801
  • 4

Demirbakan: ''Takımım alkışlanmalı''

Bank Asya 1. Ligi’nde küme düşmesi kesinleşen Kocaelispor'un teknik direktörü Coşkun Demirbakan, ''Futbolcularım pes etmiyor, düşen bir takımın bu kadar mücadele etmesi bence alkışlanmalı'' dedi.

PES ETMİYORUZ
Demirbakan, 2-0 yenildikleri Orduspor maçının ardından yaptığı açıklamada, Kocaelispor'un mazisine gölge düşürmeyecek sonuçlar almaya çalıştıklarını, alt lige düşmelerinin kesinleşmesine rağmen futbolcularının mücadeleyi bırakmadığını belirtti. Demirbakan, şunları söyledi: ''Futbolcularım pes etmiyor, düşen bir takımın bu kadar mücadele etmesi bence alkışlanmalı. Mazeret aramıyorum, Kocaelispor düştüyse en fazla suçlu olan benim. Sözleşmem Mayıs ayına kadar devam ediyor, sözleşmem bitene kadar elimden geleni yapmaya çalışacağım. Sonrasında da Kocaelispor'da kalmak isterim. Kocaelispor üçüncü lige, amatör kümeye de düşse ben Kocaelispor'un adı, geçmişi için kalırım. Bu kulübün bir yaşanmışlığı var ama önümüz karanlık, bir ışık görürsem seve seve kalırım, çalışırım'' dedi.

BENİ HERKES TANIYOR
Kocaelispor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, “Yapılanlar ile beni eleştirenler çok oluyor. Bu eleştirilerden tabiî ki çok iyi bir şeyler çıkarıyorum. Fakat eleştiriler tozunu aştığında benimde zoruma gidiyor. Benim kişiliğimi ön plana gelmesi ve rencide edici sözler beni biraz üzüyor. Sonuçta bizlerde insanız. Fakat Kocaelispor`da bir başarısızlık varsa bunun en büyük suçlusu benim. Faturayı bana kesebilirsiniz. Ben Buraya başarı için geldim. Fakat başaramadım. Türkiye ve Avrupa`da başarılarım vardır. Beni Türkiye`de hemen hemen herkes çok iyi tanıyor. Büyük bir zorlu dönem içinde Kocaelispor`a geldim. Başarırım dedim başaramadım. Gelecek sene Kocaeli kenti takımına sahip çıkmalı ” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ