KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Derince Belediyespor Kulübü Kocaelispor’a kapılarını açtı
Derince Belediyespor Kulübü Kocaelispor’a kapılarını açtı
Kocaelispor
12 Kasım 2009 Perşembe 16:26
  • 1862
  • 0

Derince Belediyespor Kulübü Kocaelispor’a kapılarını açtı

KEV Sefa Sirmen Tesisleri’nde doğalgazın kesik olması nedeniyle yeşil siyahlı ekibimize Derince Belediyespor kulübü kapılarını açtı. Kocaelispor, Orduspor maçının ilk çalışmasını yaptı

1 saat 15 dakika sürdü
Kocaelispor dün Derince Belediyespor Tesisleri`nde Orduspor maçının ilk çalışmasını yaptı. Yeşil-Siyahlı futbolcularda morallerin yerinde olduğu da gözlerden kaçmadı. Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arslan antrenmanda hazır bulundu. 5`e 2 top kapma çalışması yaparak çalışmalarını sürdürdü. Ardından 25 dakikalık iki devre halinde yarı saha enlemesinde çapraz alanda pres çalışması yaptı. 11. 15`de başlayan antrenman 12.30`da tamamlandı.

 

6 futbolcu antrenmana katılmadı
Kocaelispor Derince Belediyespor Tesisleri`nde haftanın ilk çalışmasını yaptı. Çalışmalara moralli başlayan yeşil siyahlılarda 6 futbolcu günün ilk çalışmasına katılmadı. Sakat olan futbolcular Serdar Topraktepe, Uğur Yasan, Mohamed Ali Kurtuluş sakatlıklarından dolayı antrenmana çıkmadı. Aydın Yıldırım`a ise eşinin rahatsızlığında dolayı teknik direktör Cihat Arslan izin verdi. Ali Çamdalı ise teknik Direktör Cihat  Arslan`dan izin isteyerek Almanya`ya gitti. Ahmet Dursun ise izinsiz olarak çalışmalara katılmadı.

 

Yine aynı yerde çalışma
Kocaelispor ilk çalışmalarına start verirken, Derince Belediye Spor Tesislerindeki antrenmanını çok keyifli bir şekilde yaptı. Genel Menejer Cengiz Sert`in haricinde Koaelispor yönetim kurulu`ndan kimsenin olmaması da şaşkınlık yaratırken. Antrenmana katılan futbolcular keyifli göründü. Kocaelispor yarınki antrenmanını doğal gaz olmaması nedeniyle Derince Belediye Spor Tesisleri`nde yapacak.


 

Kaleciler ayrı çalıştı
Kocaelispor`un başarılı genç file bekçileri Metin Erol ve Serkan Demirkol, kaleci antrenörü Fevzi Layiç ile takımdan ayrı çalıştı. Kalecileri yan top, hava topu gibi farklı çalışmalar ile Orduspor maçına hazırlayan antrenör Fevzi Layiç genç kalecilerle yakından ilgilendi. Sakat olan kaleci Ali Baklaya ve sakatlığını süren yetenekli Emirhan Önder birlikte düz koşu yaparak çalışmayı tamamladı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ