KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
DİKKAAT...! Şekerimiz yükselmesin
DİKKAAT...! Şekerimiz yükselmesin
Kocaelispor
06 Kasım 2010 Cumartesi 16:44
  • 2271
  • 1

DİKKAAT...! Şekerimiz yükselmesin

Kocaelispor’un yedi haftadır bileği bükülmüyor. Konya Torku Şeker ise Kırmızı Grup’ta aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çekiyor. 13.30’da başlayacak maçın hakemleri soru işareti yaratıyor, can sıkıyor

Konya Torku Şekerspor ile Kocaelispor arasında oynanacak müsabakaya Balıkesir ili hakemleri atandı. Serdar Karakaş, Mustafa Çulcu`nun MHK başkanlığı dönemlerinde maç alamayan isimler arasındaydı, bugünkü maça o atandı


Şeker de üç eksik
Konya Torku Şekerspor 21 puanla lider durumda. Kocaelispor ise 7 puanla 17. sırada. Ev sahibi ekipte üç futbolcunun sakatlığı bulunuyor. Sezonu kapatan Gökhan, sakatlıkları devam eden Bahadır ve Zafer bu kritik maçta forma giyemeyecek. Kocaelispor`da ise sakat futbolcu yok. Kart cezasını tamamlayan Onur Türk kadroda. Mazeretimiz yok, zor deplasmandan puanla dönmeliyiz.

 
KON TV`den naklen

Konya Torku Şekerspor takımının iç saha maçlarını D-Smart platformu 159 kanaldan yayın yapan KON TV naklen yayınlıyor. Rixos Otel`i kendisine üst seçen Kocaelispor, liderden puan koparmanın hesapları içinde olacak. Bu kritik maçta en merak edilen olay ise karşılaşmanın Balıkesir ili hakemlerinin nasıl bir yönetim göstereceği.

 

Zor maç olacak
Kocaelispor Teknik Direktörü Soner Alp, Konya Torku Şekerspor ile oynayacakları müsabakanın zor geçeceğine dikkat çekti. Alp, “Rakibimiz oturmuş bir kadroya sahip. Aldıkları başarılı sonuçlarla dikkat çekiyor.  Biz de iyi takımız ve layık olmadığımız bir yerde bulunuyoruz. Her maç olduğu gibi, bu maça da iyi hazırlandık. Puanla döneceğimize inanıyorum” dedi.

 

KONYA TORKU ŞEKER
KOCAELİSPOR

SAAT: 13.30
NAKLEN YAYIN: KON TV
STAT: Recep Konuk Spor Tesisleri
HAKEMLER: Serdar Karakaş, Arda Özyıldırım, Ahmet Ayaz
4. HAKEM: Murat Orhan

 

KONYA TORKU ŞEKERSPOR:
Gürsel
Kadir
Mehmet
Murat
Cafercan
Onur
Muhammet
Turgay
İshak
Rıdvan
Barış

KOCAELİSPOR:
Metin
Orhan
C. Sinan
O. Alkan
A. Bayraktar
Ercan
Gökhan
Serdar
Aydın
Yunus
Bilal
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ