KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Doğalgaz sorunu çözüldü
Doğalgaz sorunu çözüldü
Kocaelispor
19 Kasım 2009 Perşembe 16:26
  • 2980
  • 3

Doğalgaz sorunu çözüldü

İki haftadır KEV Sefa Sirmen Tesisleri’nin doğalgazı kesikti. İhtiyaç duyulan 30 bin TL’yi taraftarlar buldu ve aboneyi açtırmak için harekete geçti. Osman Nuri Yaman ve yönetim kurulu arkadaşları taraftarlardan önce hareket edip yeni aboneyi açtırdı

Taraftarlar devreye girdi
10 gündür göçebe hayatı yaşayan yeşil siyahlı futbolcuların bu yaşamlarına nokta kondu. 10 gündür açtırılamayan sayaç için taraftarlar devreye girince, Osman Nuri Yaman ve yönetim kurulu arkadaşları harekete geçti. İZGAZ yetkilileri ile bir araya gelen basın yönetim kurulu üyesi Murat Akyan yeni sayaç takılması konusunda İZGAZ ile anlaşma sağladı. Kocaelispor Kulübü Derneği adına açılan sayacın  akşam saatlerinde tesislere takılması bekleniyordu.


Murat Akyan adına abone açıldı
Saat 11.30`da İZGAZ`a giden basın sözcüsü yönetim kurulu üyesi Murat Akyan, KEV Sefa Sirmen Tesisleri`ne yeni sayaç takılmasıyla alakalı olarak İZGAZ Genel Müdürü İmat Erdoğan ile bir saatlik bir görüşme yaptı. Toplantıda KEV Sefa Sirmen Tesisleri`ne yeni sayaç takılması için Kocaelispor Kulübü Derneği adına abone açıldı. Yeni takılacak sayacın iki ay sonra değiştireleceği ve kontörlü sistemi denilen ön ödemeli sayacın takılacağı öğrenildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ