KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Doğan’dan prim dopingi
Doğan’dan prim dopingi
Kocaelispor
07 Aralık 2011 Çarşamba 14:43
  • 1053
  • 2

Doğan’dan prim dopingi

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, tarihinin en zor dönemini yaşayan Kocaelispor’a destek oldu. Doğan, futbolculara beraberlikte 250, galibiyette ise 500 TL prim verecek

DESTEK VERMEK GÖREVİMİZ
Bu yıl kapanmanın eşiğine gelen ve geçen senenin U17 takımıyla 2. Lig`de mücadele eden Kocaelispor`a, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`dan destek geldi. Başkan Doğan, önceki gün yaptığı açıklamada Kocaelispor`a sahip çıkmanın bir görev olduğunu söyledi. Nevzat Doğan, “İzmit Belediyesi olarak buna göz yumamayız. Bu yüzden de futbolculara destek olmak için beraberliğe ve galibiyete prim verme kararı aldık. Buna göre 25 futbolcuya beraberlik için 250`şer lira, her galibiyete de 500`er lira prim vereceğiz. Üst üste 2 galibiyete 1500 lira,3 galibiyete de 2500 lira vererek futbolcuları teşvik etmek istiyoruz” dedi.


KÖRFEZ FK`YI ALIKŞLIYORUZ
İzmit Belediye başkanı Nevzat Doğan, açıklamasında şu sözlere yer verdi; “Doğan`ın bu açıklamasının halen 11 hafta sonunda 1 galibiyet  ile ligde sondan ikinci durumdaki Kocaelisporlu futbolculara büyük doping olması bekleniyor. İzmit Belediye Başkanının bu kararının kentteki diğer kişi ve kuruluşlara da örnek olması bekleniyor. Dr. Doğan, sadece Kocaelispor`a değil amatör spora da maddi ve manevi destek sağladıklarını Körfez FK.`nın başarısını da alkışladıklarını sözlerine ekledi. 1966 yılında kurulan ve uzun yıllar 1.ligde mücadele eden Kocaelispor, özellikle son birkaç yıldan beri zor anlar yaşıyor”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ