KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Eyüp’te tanıdık yüzler
Eyüp’te tanıdık yüzler
Kocaelispor
07 Ekim 2010 Perşembe 15:45
  • 2619
  • 0

Eyüp’te tanıdık yüzler

10 Ekim Pazar günü Kocaelispor’u konuk edecek olan Eyüpspor’da bir hayli tanıdık yüz var. Teknik direktörlüğünü Cihat Arslan’ın yaptığı sarı siyahlılarda Bülent Uzun ve Tevfik Altındağ da forma giyiyor

Üç tanıdık yüz
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup`ta hafta sonunda Kocaelispor`u konuk edecek olan Eyüpspor`da Kocaelispor`un eski teknik direktörlerinden Cihat Arslan görev yapıyor. Cihat Arslan`ın yanı sıra Bank Asya 1. Ligi`nde Kocaelispor`un formasını giyen Bülent Uzun ve Tevfik Altındağ da forma giyiyor. Maddi anlamda sıkıntıların yaşandığı Eyüpspor`da futbolcular tıpkı Kocaelispor`da olduğu gibi boykot yapıyor.


Arslan: Zor maç olacak

Kocaelispor`da çok sıkıntılı bir süreçte teknik adamlık yapan Cihat Arslan, hafta sonunda oynanacak maçın çok zorlu geçeceğini dile getirdi. Eyüpspor ile Kocaelispor`un sıkıntılarının ortak olduğunu ifade eden Arslan, “Her futbol takımının bazı sıkıntıları oluyor. Kocaelispor`da yaşanan sorunların bazıları bizde de var. Sorunlar boyutundan değil de futbol boyutundan bakarsak, iyi bir müsabaka olacağını söyleyebilirim” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ