KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Feyzi İlhanlı basın toplantısı düzenleyecek
Feyzi İlhanlı basın toplantısı düzenleyecek
Kocaelispor
05 Ekim 2010 Salı 14:07
  • 2515
  • 0

Feyzi İlhanlı basın toplantısı düzenleyecek

Sezon başından beri bir türlü istikrarı yakalayamayan Gebzespor’da BUGSAŞSPOR maçından sonra Kongre kararı alan Kulüp başkanı Feyzi İlhanlı yarın düzenleyeceği bir basın toplantısı ile bundan sonraki yol haritasını belirleyecek.
ADAY OLACAĞIM DEMİŞTİ
Gebze spor Başkanı Feyzi İlhanlı yarın  saat 14.30`da Gebze spor Sosyal Tesislerinde yapacağı basın  toplantısında Gebze spor`un geleceği ve kongre süreci ile ilgili çarpıcı açıklamalar yapması bekleniyor. Yarın yapacağı basın toplantısında gelinen süreç ile ilgili çarpıcı açıklamalar yapması beklenilen Feyzi İlhanlı geçtiğimiz günlerde kulüp başkanlığı için tekrar aday olacağını karşısına bir rakip çıkması durumunda da yarışacağını söylemişti.
 
 
 
HAFTA SONU HACATTEPE GELİYOR
Gebzespor`da özlenilen huzur ortamı bir türlü sağlanamazken hafta sonu kendi evinde Hacettepe ile karşılaşacak olan Gebzesporlu futbolcular bu maç için hazırlıklarını sürdürüyor. Kongre sürecini de büyük bir merak ile bekleyen futbolcular yeni ve toparlayıcı bir yönetimin oluşması ile yarışa kaldıkları yerden devam edeceklerini söylediler.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ