KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Futbolda haftanın programı
Futbolda haftanın programı
Kocaelispor
10 Aralık 2010 Cuma 15:08
  • 817
  • 0

Futbolda haftanın programı

Bu hafta Spor Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, 2. Lig ve 3. Lig birbirinden zorlu maçlara sahne olacak.

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 16. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta 16. hafta maçları yapılacak. Spor Toto 3. Lig 2. ve 3. Grup'ta ise 15. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Bugün:

20.00 Eskişehirspor-Beşiktaş (Eskişehir Atatürk)

Yarın:

13.30 Kardemir Karabükspor-Medical Park Antalyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

17.00 Bucaspor-Manisaspor (İzmir Alsancak)

19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Ali Sami Yen)

12 Aralık Pazar:

14.00 Sivasspor-Konyaspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

17.00 Gaziantepspor-Kayserispor (Kamil Ocak)

19.00 Ankaragücü-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

13 Aralık Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Atatürk-Seyircisiz)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:

14.00 Boluspor-Mersin İdmanyurdu (Bolu Atatürk)

19.00 Diyarbakırspor-Güngören Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)

12 Aralık Pazar:

13.30 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

13.30 Tavşanlı Linyitspor-Çaykur Rizespor (Dumlupınar)

13.30 Giresunspor-Kartalspor (Giresun Atatürk)

17.00 Adanaspor-Akhisar Belediyespor (Adana 5 Ocak)

19.00 Denizlispor-Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)

13 Aralık Pazartesi:

19.00 Karşıyaka-Orduspor (İzmir Alsancak)

SPOR TOTO 2. LİG

Beyaz Grup
----------

12 Aralık Pazar:

13.30 Çorumspor-Turgutluspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Adıyamanspor-Alanyaspor (Adıyaman Atatürk)

13.30 Mardinspor-Sarıyer (Mardin 21 Kasım)

13.30 Hacettepe-BUGSAŞ Spor (Cebeci İnönü)

13.30 Beypazarı Şekerspor-İskenderun Demir Çelikspor (Beypazarı İlçe)

13.30 Gebzespor-Yeni Malatyaspor (Gebze İlçe)

13.30 Bandırmaspor-Bozüyükspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Çankırı Belediyespor-Göztepe (Çankırı Atatürk)

13.30 Körfezspor-Akçaabat Sebatspor (İzmit Alparslan Türkeş)

SPOR TOTO 3. LİG

2. Grup

-------

Yarın:

13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Ispartaspor (4 Eylül Dış Saha)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Yimpaş Yozgatspor (Vefa)

12 Aralık Pazar:

13.30 Afyonkarahisarspor-OYAK Renaultspor (Afyon Atatürk)

13.30 Yeni İskenderunspor-Darıcı Gençlerbirliği (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Batman Petrolspor-Beykoz 1908 (Batman 16 Mayıs)

13.30 Kahramanmaraşspor-Gümüşhanespor (12 Şubat)

13.30 Kırklarelispor-Altınordu (Kırklareli Atatürk)

13.30 Yalıspor-Orhangazispor (Yavuz Selim)

3. Grup

-------

Yarın:

13.30 Siirtspor-Araklıspor (Siirt Atatürk)

12 Aralık Pazar:

13.30 Yalovaspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Yalova Atatürk)

13.30 Kepez Belediyespor-Gölcükspor (Hasan Doğan)

13.30 Pazarspor-Keçiörengücü (Pazar İlçe)

13.30 Gaziosmanpaşaspor-Sancaktepe Belediyespor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Torbalıspor-Denizli Belediyespor (Torbalı 7 Eylül)

13.30 Kastamonuspor-Kırıkkalespor (Kastamonu Gazi)

13.30 Beylerbeyi-Zeytinburnuspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Karsspor-Kırıkhanspor (Kars Şehir)

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ