KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
AKP Çayırova’da nöbet değişimi
AKP Çayırova’da nöbet değişimi
Siyaset
03 Nisan 2010 Cumartesi 14:08
  • 1227
  • 1

AKP Çayırova’da nöbet değişimi

AKP Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevinden istifa eden Ayşe Özcan koltuğunu, Aliye Düğün’e bıraktı

AKP Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özcan, özel nedenlerden dolayı istifa ettiğini açıkladı. Özcan`ın yerine geçici olarak Aliye Düğün atandı. AKP Çayırova İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini uzun süredir yürüten Ayşe Özcan, ailesine zaman ayıramamasını gerekçe göstererek, kadın kolları başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.

ZAMAN AYIRACAĞIM
Özcan yaptığı basın açıklamasında, 6 yıldır AKP teşkilatlarında kadın kolları başkanı olarak aktif siyaset yaptığını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “2 erkek evladım var ve siyasette aktif rol almam sebebiyle onlarla çok fazla zaman ayıramadım. Bir anne ve bir eş olarak aileme biraz daha zaman ayırmak istiyorum. Ben AKP teşkilatlarından değil, kadın kolları başkanlığından istifa ediyorum.”

İDDİALARI YALANLADI
İstifasıyla ilgili olarak önceki gün bazı gazetelerde yayınlanan haberlere de değinen Ayşe Özcan, kendisiyle ilgili ‘ilçe yönetimiyle ters düştüğü, yönetim kademesiyle bir araya gelemediği` şeklinde sözler sarf edildiğini hatırlatarak, bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, haberleri yalanladı.

GÖREVE HAZIRIM
Kendi açıklaması dışındaki haberlere itibar edilmemesini isteyen Özcan, ayrıca görev süresi boyunca kendisine destek veren AKP İlçe Başkanı Nazmi Özmen`e, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel`e, Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş`a ve tüm partili arkadaşlarına teşekkür etti. AK Parti İlçe Başkanı Nazmi Özmen de Ayşe Özcan`ın kararına saygı duyduklarını belirterek, Özcan`ın her zaman AKP ailesi içinde yer alacağını vurguladı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ