KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe MHP devlet hastanesinde ısrarcı
Kartepe MHP devlet hastanesinde ısrarcı
Siyaset
12 Nisan 2010 Pazartesi 14:29
  • 1123
  • 0

Kartepe MHP devlet hastanesinde ısrarcı

Kartepe’ye devlet hastanesi açılması için bir süredir imza kampanyası yürüten MHP Kartepe İlçe Teşkilatı bu kapsamda Kirazoğlu Mahallesi’ne de giderek destek istedi

MHP Kartepe İlçe Teşkilatı`nın başlatmış olduğu ‘Kartepe`de Devlet Hastanesi için İmza Kampanyası`na Kirazoğlu Mahallesi`nde ikamet eden vatandaşlar da katıldı. Mahalleye giderek kampanyayla ilgili bilgi veren ilçe başkanı Taner Karagül şöyle konuştu; “Samimi ve sıcak karşılamalarından dolayı Kirazoğlu Mahalle sakinlerine teşekkür ederim. İmza kampanyasına verdikleri destek bizim ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstergesi. Bu durum muhalefetimizin güçlenerek devam etmek noktasında bizlere güç verdiğini bildirmek isterim.

İZGAZ`A TEPKİ
İlçemizdeki üstü örtülerek görmezden gelinen sorunları sahaya indiğimizde daha net bir şekilde anlıyoruz. Kirazoğlu sakinlerinden bundan 4 yıl önce kampanyalarla abone toplayan ve mahallenin yüzde 80`ini abone yapan İZGAZ hala gaz getirmedi. Vatandaşın 60 liralık borcu için ocaktaki yemeğine çocuğunun üşümesine bakmadan gazını kesen İZGAZ dört sene önce topladığı paranın hesabını ve karşılığında buraya ne gibi hizmet verdiğini açıklamak zorunda. Bu sorun diğer mahallerimizde de mevcut. Bu konuda İZGAZ yöneticilerinden en kısa zamanda açıklama beklediğimizi kendilerine bildirmek isterim” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ