KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Gençler, olgunlaşmalı.
Gençler, olgunlaşmalı.
Kocaelispor
28 Eylül 2009 Pazartesi 16:43
  • 1085
  • 2

Gençler, olgunlaşmalı.

Bank Asya 1.ligi’nde genç kadrosu ile mücadele eden Kocaelispor, kendi sahasında sezonun ilk yenilgisini alarak taraftarlarını ümitsizliğe sürükledi

Gençlere tüm camia olarak sahip çıkılırken, kamuoyuda gençlerden ellerine geçirdikleri bu fırsatı iyi değerlendirmelerini, olgunlaşarak lige ağırlıklarını koymalarını bekliyor.
Kocaelispor, Giresunspor karşısında öne geçmesine rağmen, yediği 2 golle sahadan boynu bükük ayrılması tüm camiası üzüntüye boğarken gelecek haftalar içinde karamsarlığa sürükledi. Gençlere güvenen yeşil- siyahlı camia, gençlerden de artık giydikleri formanın hakkını vermesini istiyorlar. Kimseye nasip olmayacak şekilde Kocaelispor`u temsil etme şansını yakalayan gençlerin saha içinde de bu gerçek ile oynadıkları, yüreklerini sahaya koydukları bir gerçek. Ancak, artık gençlerin tecrübesizliği üzerlerinden atarak, olgunlaşması gerektiği de göz ardı edilmemeli.
Giresunspor karşısında yine yüreklerini sahaya koyan gençler, son derece basit hatalar yaparak, kalelerinde golü gördüler. Gençlerin mutlaka hata yapma lüksü olacak. Hata da yapacaklar. Ancak, lig maratonu da acı şekilde yol almaya başladı. Giresun mağlubiyeti ile artık ligin son sırasına düştük. Kocaelispor`u temsil eden gençlerimiz, omuzlarındaki yüklerin altında ezilmeden bu yükü en güzel şekilde taşımak zorundadırlar. Bu ligde bu yük onlara ağır gelmemeli. Gençler artık kafaları yere eğik olarak sahayı terk etmemeli.
 


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ