KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Gençlerden büyük hediye
Gençlerden büyük hediye
Kocaelispor
25 Ekim 2012 Perşembe 16:20
  • 1686
  • 1

Gençlerden büyük hediye

Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen, Yimpaş Yozgat galibiyetinin futbolculardan yönetime bayram hediyesi olarak kabul ettiklerini dile getirdi

DESTEĞİMİZ SÜRÜYOR

Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen, Yimpaş Yozgat karşısında alınan net skorlu galibiyetinin camiaya bayram hediyesi olduğunu belirtti. Sahada kazanmak için ne gerekiyorsa yapan genç futbolcuların takdir edilmesi gerektiğini ifade eden Görsen, “Genç kardeşlerimiz üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye çalışıyor. Biz de yönetim olarak desteğimizi sunuyoruz” dedi.
 
HEDEFIMIZ BELLI
Yimpaş Yozgatspor karşısında çok hırslı bir takım izlediklerini belirten Görsen, “Biz yönetim olarak sezon başında hedefimizi açıklamıştık. Hedefimiz kesinlikle ligde kalmak. Genç kardeşlerimiz her geçen hafta üstüne koyarak gelişimlerini gösteriyor. Ligi bitirebildiğimiz en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Bu sezonki amacımıza ulaştığımızda önümüzdeki iki sezonda Kocaelispor olarak eski gücüne ulaşacaktır” dedi.
 
DAHA IYI OLACAĞIZ
Hafta sonunda Arsinspor ile oynayacakları müsabakanın çok büyük önemi olduğuna dikkat çeken Görsen, “Yimpaş Yozgat galibiyetinin ardından, Arsinspor ile oynayacağımız maçı da kazanmak istiyoruz. Bu maçı kazanmamız durumunda puan sıralamasında iyi bir yer edineceğiz. Önümüzdeki beş, altı haftalık periyot bizim bu ligde neler yapabileceğimizi ortaya koyacak” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ