KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gitmek mi zor kalmak mı?
Gitmek mi zor kalmak mı?
Kocaelispor
14 Kasım 2009 Cumartesi 17:03
  • 1931
  • 2

Gitmek mi zor kalmak mı?

Kocaelispor Yönetim Kurulu’nda tam bir kaos yaşanıyor. Bir taraftan istifa ettiklerini söyleyenler diğer taraftan istifalarının söz konusu olmadığını açıklıyor

Olağan üstü Kongre 5-6 Aralık`ta
Kocaelispor Yönetim Kurulu`nda yaşanan istifaların ardından kulüp başkanı Osman Nuri Yaman ve ekibinin olağanüstü kongre kararı alacağı öğrenildi. Dün bırakacaklarını açıklayan Osman Nuri Yaman, yarın yapılacak olan toplantıda kongre kararının altına imza atacaklarını vurguladı. Karar defterine 16 Kasım olarak kongre kararı yazılması halinde genel kongre 6 Aralık 2009`da yapılacak. 15 Kasım olarak karar alınırsa 5 Aralık 2009 günü kongre gerçekleştirilecek. Bu açıklamaların ardından yönetim kurulu adına bir açıklama geldi ve istifaların söz konusu olmadığı açıklandı.

 

Kendi açıklamalarını tekzip ediyorlar
Kocaelispor Kulübü Derneği`nden konuyla ilgili olarak yazılı bir açıklama geldi. Kamuoyunda bugün çıkan haberlerde, Yönetim Kurulumuz ve Başkanımızın istifası ile ilgili çıkan haberler gerçeği yansıtmamakta olup, istifalar söz konusu değildir. Çalışmalarımız ve gayretlerimiz Kulübümüzün menfaatlerini en üst seviyeye çıkartmak adına devam etmektedir. Yönetim kurulumuzun olağan toplantısı sonrasında gerekli açıklamalar yapılacaktır. Görülen lüzum üzerine söz konusu açıklamayı kamuoyunu aydınlatma adına yapmaktayız.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ