KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Görevden kaçmam
Görevden kaçmam
Kocaelispor
23 Aralık 2010 Perşembe 17:00
  • 2408
  • 0

Görevden kaçmam

Kocaelispor’a atanacak olan Kayyum Heyeti’nde yer alacağı öne sürülen Rafet Kırgız, kendisine bu yönde bir görev tevdi edilmediğini, görev verilmesi halinde üzerine düşeni yapacağını ifade etti

Gerekeni yaparız
Kocaelispor için atanacak olan Kayyum Heyeti için adı geçen KASKF eski Başkanı ve Kocaelispor`un eski yöneticisi Rafet Kırgız,” Kocaelispor hepimizin ortak değeridir. Görev verildiği taktirde bu görevden kaçmam. Kocaelispor`u da kongreye götürecek kararları alırız.” dedi. Ekonomik olarak Kocaelispor`a çok fazla bir katkısının olamayacağını da ifade eden Kırgız,” Kocaelispor`un borçlu olduğunu biliyorum. Ancak, borçları ödeyecek potansiyele de sahip değilim” dedi.

Elimizden geleni yaparız
Kocaelispor için gece-gündüz çalışmaya hazır olduğunu belirten Kırgız,” Kayyum Heyeti olarak bizlere görev verildiğinde Kocaelispor için elimizden gelen tüm imkanları seferber ederiz. Kocaelispor`u düzlüğe çıkarmak içinde ne gerekiyorsa yaparız. Bize Kocaelispor için göreve gel dendiğinde geliriz, git dendiğinde de gideriz. Kocaelispor sevgimiz her şeyin üzerindedir.”şeklinde konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ