KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Görevi devretmeye hazırız
Görevi devretmeye hazırız
Kocaelispor
25 Kasım 2009 Çarşamba 17:06
  • 1722
  • 5

Görevi devretmeye hazırız

Kocaelispor Yönetim Kurulu’nda basın sözcüsü olarak görev yapan Furkan Akyol, yönetim kurulu olarak gelecek yönetimin önünü açmak adına kenara çekildiklerini açıkladı

Bu açıklamaların ardından Muammer Çelik net tavrını ortaya koydu. Futbolcu ve personelin bayramda madur olmayacağını açıklayan Çelik, gereken yapılır, kimse merak etmesin”dedi. 


Bizden bu kadar

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Furkan Akyol, yönetim kurulunun aldığı kritik kararı açıkladı. Akyol, “Bilindiği üzere 12 Aralık`ta kongre kararı almış bulunmaktayız. Bu süreye kadar Kocaelispor`un önünü açmak adına, yaşanabilecek kaos ortamını engellemek için fiilen ciddi bir oluşuma çalışma fırsatı yaratma kararı aldık. Medyada yer alan ve kongreye hazırlık yapan kişilerin veya başka bir ciddi oluşum var ise bu kişilerin Kocaelispor`un önünü açmak adına kendilerine görevi fiilen devretmeye hazırız. Mağdur durumda olan futbolcular ve personel için göreve talip olan kişilerin bayram öncesi ödeme yapma ihtimali doğrultusunda bu kararı daha erken almış bulunmaktayız" dedi.  


Gözler Çelik`e çevrildi
Kocaelispor Yönetim Kurulu`nda yaşanan bu gelişmelerin ardından liste hazırlıkları içerisinde olan Muammer Çelik`e gözler çevrildi. Muammer Çelik`in yönetimin davetine nasıl bir cevap vereceği merak konusu oldu. Yönetim kurulu listesini büyük ölçüde tamamlayan Muammer Çelik`in futbolcu, personel ve teknik heyete bayram harçlığı dağıtacağı öğrenildi. Kongreye kadar olan süreçte oynanacak olan iki deplasman ve bir iç saha müsabakasının da tüm organizasyonunu Muammer Çelik ve ekibinin yapacağı tahmin ediliyor. 

 Ne gerekiyorsa yapacağız
Osman Nuri Yaman ve ekibinin açıklamasının ardından Muammer Çelik gereken yapılır açıklamasını yaptı. Yönetim kurulunun bu açıklamayı daha önce yapması gerektiğine dikkat çeken Çelik, “Bayramdan iki gün önce böyle bir açıklama yapılır mı? Kendileri 12 Aralık`a kadar görevimizin başındayız açıklaması yapmadılar mı? Biz üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Hiç kimsenin madur olmasını istemiyoruz. Yönetime giren arkadaşlarımızla toplanıp personel ve futbolcular için gerekli ödeme planı çıkartacağız. Herkesin bayrama mutlu girmesini istiyoruz” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ