KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Görsen: Tinerci yuvası olmuştu
Görsen: Tinerci yuvası olmuştu
Kocaelispor
24 Aralık 2011 Cumartesi 12:27
  • 1385
  • 0

Görsen: Tinerci yuvası olmuştu

Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen, prefabriklerin tinerci ve esrarkeşlerin yuvası haline geldiğine dikkat çekerek kaldırma kararı aldıklarını vurguladı

PREFABRİKLER YAKILACAKTI
Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen, PAF takım ve Süper Genç takım oyuncularının kullandığı prefabriklerin kaldırılması konusunda açıklamalarda bulundu. Görsen, “Yola yakın tel örgüleri yarıp gece prefabriklere giriyorlardı. Emniyete haber verdiğimizde ise girdikleri yerden kaçıyorlardı. Biz kaldırmasak tinerci ve esrarkeşler burayı yakacaktı. İçindeki malzemeleri tesislere taşıdık ve prefabrikleri söktürdük.
 

 

 

SÖKÜLMEYE KARŞILIK VERDİK
Prefabriklerin sökülüp kaldırılmasının belli bir maliyet kapsadığını dile getiren Görsen, “Kısıtlı imkanlarla ayakta durmaya çalışıyoruz. Prefabrikleri söküp kaldırmak bir maliyet gerektiriyordu. Bir prefabrikçi ile anlaştık ve prefabrikleri söküp maliyetsiz olarak almasını istedik. Onlarda gelip söküp götürdüler. Büyükşehir ve KEV arasında yaşanan anlaşmazlıklar güzelim tesisi çürütüyor. Bir araya gelip Kocaelispor Kulübü`ne devretmeleri daha hayırlı olur”dedi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ