KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Gözler Elazığ’da kulaklar TFF’de
Gözler Elazığ’da kulaklar TFF’de
Kocaelispor
22 Kasım 2010 Pazartesi 16:29
  • 2985
  • 0

Gözler Elazığ’da kulaklar TFF’de

Elazığspor maçının gece oynanması için resmi başvuru yapıldı. TFF yetkilileri topu Elazığ’a attı. Elazığ Yönetimi bu teklife olumlu yaklaşırsa maç gece oynanacak. Olumlu bakılmazsa TFF’nin belirlediği saatte maç başlayacak

RESMİ BAŞVURU YAPILDI
28 Kasım Pazar günü saat 11.00`de Kocaelispor`un olağanüstü genel kurulunun olması nedeniyle Elazığspor ile oynanacak maçın saatinin değiştirilmesi için resmi başvuru Türkiye Futbol Federasyonu`na yazılı olarak yapıldı. TFF yetkilileri maç saatinin değişikliği konusunda Elazığspor Yönetim Kurulu`nun da bu teklife sıcak bakması şartını öne sürdü.


ELAZIĞ YÖNETİMİ TOPLANDI

Kocaelispor cephesinden müsabakanın gündüz oynanması talebi Elaszığspor Yönetim Kurulu`na yazılı olarak iletildi. Elazığspor Yönetim Kurulu bu teklifi değerlendirmek için akşam olağan üstü toplandı ve müsabaka saat değişikliği konusunu masaya yatırdı. Elazığspor Yönetim Kurulu`nun müsabakanın gece oynanması teklifine sıcak bakması durumunda maç gece oynanacak.


KARAR YARIN NETLEŞECEK
Elazığspor Yönetim Kurulu`nun akşam saatlerinde Kocaelispor cephesinden gelen istek doğrultusunda maç saati değişikliği teklifini masaya yatırdı. Elazığspor Yönetim Kurulu, alacağı kararı bugün Kocaelispor`lu yetkililere bildireceği öğrenildi. Elazığspor Yönetim Kurulu`nun maçı geççe oynama teklifini kabul etmesi durumunda TFF Yönetim Kurulu`nun saat değişikliği konusunda her hangi bir yaptırım uygulamadığı öğrenildi. Maç saatinin değişip değişmeyeceği bugün netleşecek.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ