KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Hata yapma lüksümüzü kullandık
Hata yapma lüksümüzü kullandık
Kocaelispor
28 Eylül 2009 Pazartesi 16:46
  • 1552
  • 2

Hata yapma lüksümüzü kullandık

Kocaelispor’un kendi saha ve seyircisi önünde ligin dibine demir atan Giresunspor’a 2-1 yenilmesi ardından açıklama yapan- yeşil- siyahlı ekibin teknik patronu Cihat Arslan,’Giresunspor maçında hata yapma lüksümüz kullandık’ dedi.

Kocaelispor`un Giresunspor karşısında iyi oynayıp, karakterli bir futbol ortaya koyduğunu belirten yeşil- siyahlı ekibin teknik sorumlusu Cihat Arslan, “ İlk yarıda yakaladığımız pozisyonları gole çeviremedik. İkinci yarının başında bulduğumuz golle de öne geçtik. Ancak, tecrübesizliğimiz ve yaptığımız basit hata nedeniyle çok geçmeden kalemizde golü gördük. Yediğimi gol kırılma noktası oldu. Gençlerimiz, acaba yine puan kaybedecek miyiz telaşına kapılırken, rakibimiz öz güven kazandı.` şeklinde konuştu.

Gençlerin hata yapma lüksünü Giresunspor karşısında kullandıklarını vurgulayan Arslan, “ Kazanmayı çok arzuladığımız maçta, yenilmemiz, bizleri son derece üzdü. Camia olarak artık kenetlenme zamanıdır. Bu sadece sahada mücadele veren gençlerimizin değil, tüm kentin sorunudur. Burada eleştirilecek varsa, en son eleştirilecek olan genç futbolcularımızdır. Bu gençler uzun yıllar Kocaelispor`a ve Türk futboluna hizmet edeceklerdir` dedi.


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ