KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Hayalperest Osman liste hazırlığında
Hayalperest Osman liste hazırlığında
Kocaelispor
07 Aralık 2009 Pazartesi 17:35
  • 2399
  • 2

Hayalperest Osman liste hazırlığında

Kongre kararı alındıktan sonra ortalıklarda görünmeyen Osman Nuri Yaman’ın kulübün isim hakkı ve logo satışından elde edilecek 2 milyon TL’ye göz diktiği, bu para ile lisans sorununu halledip 12 Aralık’ta yapılan kongrede aday olmaya hazırlandığı öğrenild

Şafak Özler umut oldu
Yaklaşık 80 trilyonu bulan borçları nedeniyle bu sezon öncesi yaptığı transferlere lisans çıkartamayan ve lige genç oyuncularla devam etmek zorunda kalan, ayrıca her gün yeni icralarla karşılaşan Kocaelispor'da bu kez de daha önceden haciz konulan kulübün logosu 2 milyon TL'ye icra yoluyla satılığa çıkarılıyor. Daha önce Kocaelispor'dan alacağı 300 bin TL.'yi tahsil edemediği gerekçesiyle kulübün logosuna ve isim hakkına haciz koyduran işadamı Şafak Özler, bu kez de logo ve isim hakkını satışa çıkardığını duyurmuştu.


Liste hazırlıkları yapıyor

Kocaelispor Kulübü Başkanlığı`na geldikten sonra bir çivi dahi çakmayan Osman Nuri Yaman`ın 12 Aralık`ta gerçekleştirilecek olan kongrede aday olmaya hazırlandığı öğrenildi. Kulübün logo ve isim hakkı satışından elde edilecek gelirle lisans sorununu çözmeyi planlayan Osman Nuri Yaman`ın sorunu çözmesi durumunda kongre günü liste çıkartacağı iddia edildi. Osman Nuri Yaman`a yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Yaman`ın bu çalışmaları çok gizli tuttuğu, gizliden liste hazırlığı içerisinde olduğu öğrenildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ