KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Haydi, İsmetpaşa’ya koşalım
Haydi, İsmetpaşa’ya koşalım
Kocaelispor
13 Eylül 2009 Pazar 16:39
  • 2186
  • 4

Haydi, İsmetpaşa’ya koşalım

Buca, Hacettepe, Bolu maçları geride kaldı. Adanaspor maçı geldi çattı. Adanaspor’da eksik çok, Kocaelispor’da moraller yerinde. Tek eksik stadın dolmaması.

İsmetpaşa Stadı'na hücum
Bank Asya Ligi'ndeki temsilcimiz Kocaelispor, bugün kendi saha ve seyircisi önünde Adanaspor'u konuk edecek.  Özgür Yankaya'nın yöneteceği karşılaşma İsmetpaşa saat 20.30'da başlayacak. Ligin ilk 3 haftasında bir mağlubiyet ve iki beraberlik alan Kocaelispor'un hedefi 3 puan ile tanışmak. Yeşil-siyahlı gençlere bu zorlu randevularında destek vermek içinde tüm taraftarları İsmetpaşa Stadı'na davet ediyoruz.

Bayrakları hazırlayın

Sezona çok büyük sıkıntılarla giren Kocaelispor, gençlerden oluşan kadrosu ile Bank Asya'da ilimizi en güzel şekilde temsil etmek için büyük mücadele veriyor. Gençlerin yürekten verdiği bu mücadelelerine, hırslarına destek vermek için de tüm Kocaelililer artık kenetlenmeli. Hepimizin ortak sevdası olan Kocaelispor'a sahip çıkmak için bu akşam ellerimizde bayraklar, sırtımızda formlarla İsmetpaşa Stadı'na koşalım.

Birlik sağlayalım

Gençlerin saha içinde verecekleri mücadeleye destek olma adına 12. Adamlık vazifemizi en güzel şekilde yerine getirelim. Ailelerimiz ile tribünlerdeki yerimizi alarak, İsmetpaşa'yı bayram yerine çevirelim. Adanaspor'u en güzel şekilde ağırlayıp eli boş göndererek hem ilk kez bu sezon 3 puan ile tanışalım  hem de üzerimizdeki karabulutları dağıtalım. Kocaelispor için birlik ve beraberlik gösterisi yapalım.

STAT: İsmetpaşa
HAKEMLER: Özgür Yankaya, Ender Yapıcı, Erdem Gökalp
4. HAKEM: Serkan Ergün
SAAT: 20.30
NAKLEN YAYIN: D Spor
 

MUHTEMEL KADROLAR
KOCAELİSPOR

Metin
Emirhan
Cem Sinan
Mehmet
Onur
Bilal
Harun
Hamza 
Gökhan
Uğur
Serdar

ADANASPOR
Tolgahan
İzzet
Ersan
Recep
Anıl
Onur
Mbamba
Fevzi
İlyas
Oğuz
Etame


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ