KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Hedefimiz 15 puan
Hedefimiz 15 puan
Kocaelispor
13 Ekim 2009 Salı 16:14
  • 1037
  • 0

Hedefimiz 15 puan

Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arslan, ihtiyacımız olan galibiyeti Gaziantep Belediyespor karşısında aldıklarını belirtti

Gaziantep Belediyespor`u karşılaşmasını galibiyet ile noktalamalarının Kocaelispor adına son derece önemli olduğu vurgulayan Kocaelispor`un Teknik Direktörü Cihat Arslan, “ Takım olarak çok iyi duruma gelmiştik. Maçtan önce verdiğim demeçlerde de hep söyledim Gaziantep`i yenerek ilk galibiyetimizi alacağımıza inanıyordum. Çünkü, futbolcularımızın gözünü o ışık, o motivasyon kendisini gösteriyordu.` dedi.
 

Gaziantep maçını unutmalıyız
Kocaelispor olarak, Gaziantep maçını unuttuklarını ifade eden Arslan, “ Bizim için hayati önem taşıyan karşılaşmayı galibiyetle sonuçlandırmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadık. Ancak, o mutluluğu unutarak, Kayserispor  maçımıza odaklanmak zorundayız. Kayseri`de son derece zorlu bir 90 dakika bizleri bekliyor. Bunun bilinci içinde de çalışmalarımız yapacağız. Kayseri deplasmanından istediğimizi alarak geleceğe çok daha umutlu bakmak istiyoruz` şeklinde konuştu.
 

2 maç 6 puan
Kayseri ve Çanakkale maçlarından 6 puanı hedeflediklerini vurgulayan Arslan, “ Geçtiğimiz hafta son derece zorlu 3`lü bir periyoda gireceğimizi ifade etmiştim. Gaziantep maçımızı kanarak, iki zorlu periyodumuz kaldı. Kayseri ve Çanakkale maçlarımızda hedefimiz kesinlikle 6 puan. Kayseri ve Çanakkale`yi yenerek, ligde ilk yarıda hedeflediğimiz 15 puanı da aşmayı planlıyoruz. Hedefimize ulaşmak içinde desteğe ihtiyacımız` dedi.
 

Rakibimizin zaaflarından yararlanıyoruz
Kocaelispor olarak, hedeflerini alttaki takımların üstte çıkmamasını sağlamak olduğunu belirten Arslan,” Kocaelispor olarak, bizler puan cetvelinde de yavaş yavaş üst sıralara doğru tırmanmayı hedefliyoruz. Rakiplerimizin üstümüze çıkarmayarak, hedeflerimize de ulaşmak istiyoruz. Mevcut gücümüzü biliyoruz, oyun planımızı da rakiplerimizin zaafları üzerine kuruyoruz. Gücümüzü de artık sahaya dengeli şekilde yayıyoruz. Birlikte oynayıp, birlikte kazanmayı da öğrendik` şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ