KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Hepsi birer aslan
Hepsi birer aslan
Kocaelispor
06 Eylül 2009 Pazar 18:19
  • 2716
  • 4

Hepsi birer aslan

Bolu Atatürk Stadı’nda onlarla gurur duyduk. Belki iyi futbol sergilemediler ama canlarını dişlerine takarak mücadele ettiler. Topa sahip olan rakipti, aslan gibi yüreği olan ise onlardı

Bu gençlerle gurur duyun

Buca maçına ayakları titreyerek, yüzleri kireç gibi çıktılar. İlk maçın heyecanını, atmosferini kaldıramadılar. Hacettepe maçında taraftarın desteğini alan aslan parçalarına güven geldi. Rakip öne geçmesine rağmen kaybetmekten korkmadılar. Aslan gibi mücadele edip alın terlerinin hakkını kaptan Serdar Topraktepe'nin attığı gol ile aldılar. İddaa programından bile kaldırılan maçta gönüllere taht kurdular.

Hazır kıta beklediler

Boluspor ile oynanacak müsabaka öncesinde bir dizi olumsuzluk yaşandı. A takım futbolcularına lisans çıkıp çıkmayacağı belli değildi. Bolu yolculuğu iki defa rötar yaptı. Bolu'ya gidip gitmeyecekleri belli olmayan gençlerde konsantrasyon sıfırdı. Her şeye rağmen hazır kıta beklediler. Lisanslar çıkmadığı haberi geldi. İftardan sonra kadro yeniden şekillendi ve genç futbolcular Bolu'ya götürüldü.

Canlarını dişlerine taktılar

Bolu Atatürk Stadı'nda zemin futbol oynamaya müsait, tribünlerde az sayılmayacak bir taraftar grubu vardı. İddaa programında 1.75'lik Boluspor galibiyet oranı yansıyordu. Bolu kesin kazanır gözüyle iddaa yetkilileri bu maçı listeden çıkardı. Kocaelispor'un gençleri iddaa yietkililerini ters köşeye yatırdı. Terlerini son damlasına kadar akıtarak formalarının hakkını elde ettikleri bir puanla verdiler ve alkışı hak ettiler.


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ