KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
İkinci tur sönük geçti yönetim kayyuma kaldı
İkinci tur sönük geçti yönetim kayyuma kaldı
Kocaelispor
28 Kasım 2010 Pazar 11:26
  • 3317
  • 7

İkinci tur sönük geçti yönetim kayyuma kaldı

Kocaelispor’un iki turlu kongresinin başkanlık seçimi bölümü tamamlandı. Aday çıkmayınca Divan Kurulu tutanağı tuttu ve Basın Sözcüsü Yakup Yıldız’a teslim etti

Tutanaklar tutuldu
Kocaelispor Kulübü`nün 67. Genel kurulu tamamlandı. Saat 11.00`de başlayan genel kurulac katılım yok denilecek kadar azdı. Divan Kurulu Başkanı Yusuf Akyıldız, Divan Kurulu üyeleri Tezer Tuğcu ve Hakkı Seçkin Şile kongrenin başladığı saatte hazır bulundu. Kongre üyelerinin ilgi göstermediği kongrenin tutacnağını tutan Divan Kurulu, Basın Sözcüsü Yakup Yıldız`a tutanakları teslim etti.


Anahtar Vali`ye gidecek

Kocaelispor Kulübü Başkanlığı`na aday olmayınca görev mevcut yönetime kaldı. Muammer Çelik Başkanlığı`ndaki Kocaelispor Yönetim Kurulu istemesi halinde 3 ay süreyle görev yapma hakkına sahip. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız başkan Muammer Çelik, yönetim kurulu üye sayısının yarısından bir fazlasının istifası, yönetimin kayyuma kalmasını sağladığını ifade etti. Çelik bugün Vali ile görüşeceğini belirtti.


Görevimiz resmen bitti

Kocaelispor`daki görevlerinin itibari ile resmen bittiğini dile getiren Çelik, “Yönetim kurulu arkadaşlarımızdan 13 tanesinin istifası yönetimin kayyuma kalması için yetiyor. 16 arkadaşımızın istifası bende. Bugün Vali Ercan Topaca ile bir araya gelerek istifaları ve tutulan tutanağı kendisine sunacağız. Kocaelispor`un sevk ve idaresini oluşacak olaen Kayyum Yönetimi üstlenecek”dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ