KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İlacımız bir galibiyet
İlacımız bir galibiyet
Kocaelispor
23 Eylül 2009 Çarşamba 17:14
  • 1170
  • 0

İlacımız bir galibiyet

Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arslan, önceki gün antrenman sonunda basın mensuplarıyla bir toplantı düzenledi. Arslan, önemli açıklamalarda bulunurken, bir galibiyetin takımı kendine getireceğini söyledi

Samsunpor galibiyetle rahatladı
Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arslan, bir günlük iznin ardından önceki gün KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde yapılan antrenman öncesinde Samsunspor maçının genel değerlendirmesi ve Giresunspor maçı hazırlıklar hakkında basın toplantısı yaptı. Basın toplantısında Cihat Arslan ilginç noktalara temas etti. Arslan, “Samsunspor maçında yenilip taraftarlarımızı üzdük. Kocaelispor Kulübü bir markadır. Biz bu markanın iyi yerlere gelmesi için ve değerini düşürmemek için mücadele ediyoruz. Samsun maçını kaybetmek doğaldır. Biz bu futbolculara sizlerin güvenmesini istiyoruz. Samsunspor maçında golü yediğimiz ana kadar kötü oynadık ancak son yarım saat tek kale oynadık, istediğimiz golü atamayınca sahadan yenik ayrıldık'dedi..

Giresunspor maçı hazırlıkları sürüyor
Giresunspor maçını kazanarak çıkış yakalamak istediklerini vurgulayan Arslan, “Alacağımız 3 puanla bu çocukların özgüvenlerini kazanacaklar. Bu futbolculardan bir anda her şeyi beklemek yanlış olur. Ben futbolcularıma güveniyorum. Bu ligde her takım birbirini yener ve sürprizlere hazırlıklı olmak gerekir. Taraftarlarımızdan bir isteğimiz olacak. Bu çocuklara sahip çıksınlar ve desteklesinler. Bir futbolcu maç oynadığı zaman parayı düşünmez sadece kendi oynadığı maçı düşünür para maçtan sonra gelir. Bende futbolculara güvendiğim için para konusunu önem vermemelerini isterim. Ayrıca bu konuya cevap vermek istemiyorum. Yönetimin işidir. İdeali olan tüm futbolcular bunu yapıyor. Burada tek amacımız ilk yarı en azından 15 puanın üzerinde puan alıp ikinci yarı çıkış yakalamak ve ligde kalmayı hedefliyoruz'şeklinde konuştu.

A-2 Ligi  futbolcuları hazır olsun
Cihat Arslan yağmur altında konuşmasını şöyle sürdürdü, “Önce Kocaelispor A-2 Ligi`nde oynayan futbolcuların form durumları beni çok ilgilendiriyor. Uzun bir maraton dönemi var. Daha beşinci haftada Cem Sinan Vergül ve Uğur Daşdemir`in sakatlıkları bizi etkiledi. Bu yüzden A-2 Ligi`nde oynayan futbolcuları yakından takip ediyorum. Türkiye Kupası maçında Tokatspor karşısında bu futbolculara forma vereceğim. Türkiye kupası değil bizi Bank Asya 1. Ligi ilgilendiriyor. A-2 Ligi`nde form durumları yüksek olan ve iyi futbolcuları antrenmana almayı amaçlıyorum. Bundan sonra çalışmaları tüm hızıyla devam edecek. Gençlerle çok iyi işler yapacağımıza inanınyorum' dedi.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ