KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
İnancın zaferi
İnancın zaferi
Kocaelispor
16 Aralık 2010 Perşembe 16:02
  • 2368
  • 0

İnancın zaferi

Kocaelispor, Sakarya karşısında büyük bir istek ve azimle mücadele etti. İkinci Lig Kırmızı Grup’ta inançlı bir şekilde ilimizi temsil eden yeşil siyahlılar, Sakarya zaferiyle ilk yarıyı mutlu bitirdi.

İLK YARI MUTLU BİTTİ
İzmit İsmetpaşa Stadı`nı dolduran taraftar ve futbolcularımız, Sakarya`yı adeta ezdi geçti. Büyük rekabet içinde bulunan iki komşu kentin mücadelesi öncesi, tatsız olaylar eskisi kadar yoğun yaşanmadı. Kocaelispor sahada, taraftar da tribünde destan yazarak, ilk devreyi mutlu bitirdi. İsmetpaşa Stadı`nda herkes görevini yaptı, şimdi sıra kent büyüklerinde.


HERKES SAHİP ÇIKSIN

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup`ta 14 haftadır mağlubiyet yüzü görmeyen yeşil siyahlı futbolcular, önceki günkü zorlu maçta tarih yazmaya devam etti. İzmit İsmetpaşa Stadı, Sakarya müsabakası öncesi gelin gibi süslendi. Kocaelispor inancın ödülünü aldı. Kaptan Serdar Topraktepe “Elimizden geleni ortaya koyduk. Sizler de bize güveniyorsanız yalnız bırakmayın. Biz Kocaelisporluyuz, Kocaelispor`u sevenler bizi yalnız bırakmasın” dedi.


BÜYÜK VE ONURLU MÜCADELE

Kocaelispor bu sene tarihinin en zorlu yılını geçiriyor. Maddi olarak sıkıntılı günler yaşayan futbolculara sahip çıkmanın zamanı geldi. Kısıtlı kadrosuyla onurlu mücadelesini sürdüren futbolcular, taraftarla birlikte tek yürek olmuş durumda. Kent büyükleri artık bu çocuklara sahip çıkmalı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ