KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İsmetpaşa’da yeşil siyah günler
İsmetpaşa’da yeşil siyah günler
Kocaelispor
18 Kasım 2009 Çarşamba 16:03
  • 1557
  • 0

İsmetpaşa’da yeşil siyah günler

14 yıl öncesinde olduğu gibi Kocaelispor göçebe halini aldı.

Orduspor maçının hazırlıklarına Derince Belediyespor Tesisleri`nde başlayan Kocaelispor hazırlıklarını İsmetpaşa Stadı`nda yaptığı antrenman ile sürdürdü

 

Düz koşu ile başladı
Kocaelispor`da Orduspor maçının hazırlıklarına İsmetpaşa Stadı`nda yapılan tek antrenman ile devam edildi. Teknik direktör Cihat Arslan gözetiminde yapılan antrenmana 10 gün raporlu olan Ahmet Dursun katılmadı. Sakat futbolcular Uğur Yasan, Bilal Turgut ve Yunus İlgen ise antrenmanı düz koşu yaparak tamamladı. Düz koşularla başlayan antrenmanda açma germe hareketlerinin ardından yarı saha çift kale maç yapıldı.

 

Maxwel şov yaptı
Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arslan antrenman öncesinde futbolcuları toplayarak kısa süreli bir konuşma yaptı. Kaleci antrenörü Fevzi Layiç, kalecileri ayrı çalışmaya tabii tuttu. Ameliyat olacak olan Emrah Kol antrenmana çıkmazken. Çalışmanın neşe kaynağı her zaman olduğu gibi Ali Çamdalı oldu. Siyahi futbolcu Maxwel, yarı saha çift kale maçta mükemmel figürler sergiledi. Genel Menajer Cengiz Sert antrenmanı sonuna kadar izledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ