KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
İstifaları teslim edeceğiz
İstifaları teslim edeceğiz
Kocaelispor
30 Kasım 2010 Salı 15:06
  • 2089
  • 14

İstifaları teslim edeceğiz

Kocaelispor’un eski Kulüp Başkanı Muammer Çelik yaptığı açıklama ile İl Dernekler Müdürlüğü’ne yönetim kurulu olarak istifalarını sunacaklarını belirtti.

Anahtarı teslim ettik
Kocaelispor`un eski Kulüp Başkanı Muammer Çelik, yaptığı açıklama ile Kocaelispor`un kongresini değerlendirdi ve istifa dilekçelerini İl Dernekler Müdürlüğü`ne sunacaklarını belirtti. Çelik,” Kocaelispor olarak hafta sonu yapılan kongremizde yönetime aday çıkmadığı için tutulan raporları İl Dernekler Müdürlüğü`ne kulübün anahtarını da Vali Ercan Topaca`ya teslim ettik.” dedi.
 

İstifalar toplanıyor
Kocaelispor`un tüzüğü gereği 58 kişinin istifa etmesi gerektiğini belirten Çelik,” Yönetim Kurulumuzda görev alan arkadaşlarımızdan istifa dilekçelerini istedik. Bugün  58 arkadaşımızın istifalarını alarak İl Dernekler Müdürlüğü`ne teslim edeceğiz. Kocaelispor`un kayyuma gitmesi hepimizi derinden üzmüştür. Bu şehirde yapması gerekenleri yapmayanlar var. Demek ki tek yürekli benmişim” şeklinde konuştu.
 

Taraftar olarak takipteyiz
Kocaelispor- Elazığspor maçı sonrası hasılatların futbolcular tarafından alınmasına tepki koyan Çelik,” Futbolcular hasılatı nasıl alır. Kocaelispor Kulübü bakkal dükkanımı . Tabii yönetim olmayınca, değneksiz köyde dolaşanlar çok oluyor. Cengiz Sert, hangi yetki ile paraları toplayarak, futbolculara dağıtıyor. Anlamakta son derece zorluk çekiyorum. Kocaelispor`u yönetici olarak bıraktık. Ancak, Kocaelispor taraftarı olarak her zaman arkasındayız. Bunların hesabı da sorulacaktır” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ