KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
İyi oynadık ama kazanamadık
İyi oynadık ama kazanamadık
Kocaelispor
29 Kasım 2010 Pazartesi 16:38
  • 1655
  • 0

İyi oynadık ama kazanamadık

Kocaelispor önceki gün evinde konuk ettiği grup lideri Elazığ karşısında üstün oynamasına karşın üç puanı alamadı.

Yeşil siyahlı futbolcular müsabaka sonu bir puanla yetindikleri için büyük üzüntü yaşadı. Teknik direktör Soner Alp “Rakibimize oranla iyi bir futbol oynadık. Yakaladığımız pozisyonlarını değerlendiremeyince 1 puana razı olduk” dedi.


KADRODA DEĞİŞİKLİK YAPTIK

Kocaelispor Teknik Direktörü Soner Alp “Her geçen gün daha iyi duruma geliyoruz. Fakat kadro kurmakta sıkıntılarımız oluyor. Fakat gelecek yıllar için çok kaliteli bir takım olacağımızı şimdiden söyleyebilirim. Kadroda bulunan en iyi iki orta saha oyuncumuz Onur Alkan`la Yunus İlgen`in olmayışı diziliş ve taktiğimizi kötü yönde etkiledi. Onların yerine oynayan arkadaşlarımız da çok iyi bir futbol ortaya koydu. Sağ kanatta görev yapan Uğur Daşdemir`in de olmaması sistemi değiştirmeme neden oldu. Lider durumdaki Elazığ karşısında takım çok iyi mücadele etti. Elazığ maçını unutup, Tokatspor maçına konsantre olmalıyız” diye konuştu.


KALAN MAÇLARI KAZANACAĞIZ

Kocaelispor`un 11 haftadır yenilmediğini belirten Soner Alp, ilk yarının son üç maçında da mücadeleci ve göze hoş gelen oyununa devam edeceklerini ifade etti. Dardanel maçından itibaren kligdeki 11 maçta 6 beraberlik ve 5 galibiyet aldıklarına değinen Teknik Direktör Alp, “Kalan maçlarımızdan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Bunun için de futbolcularım ve teknik ekip olarak ince hesaplar yapacağız. İçerde Tokatspor, deplasmanda Belediye Vans ve yine içerde oynayacağımız Sakarya müsabakalarından üçer puan toplayıp ilk yarıyı 24 puanla kapatmak istiyoruz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ