KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Kaleciler zımba gibi
Kaleciler zımba gibi
Kocaelispor
12 Aralık 2010 Pazar 15:57
  • 2442
  • 0

Kaleciler zımba gibi

Yeşil siyahlıların kalesini koruyan Metin Erol, Serkan Demirol ve Muhammet Rıza Altıntaş ile kaleci antrenörü Metin Gencer, sıkı bir çalışma yaparak antrenmanlarını sürdürüyor

EN ÖNEMLİ MÜSABAKA
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup`ta mücadele eden Kocaelisporlu futbolcular, şu ana kadar oynadığı tüm maçları unutup ilk yarının son müsabakası olan Sakaryaspor karşılaşmasına konsantre oldu. Sakarya maçının çok önemli olduğunu vurgulayan kalecilerimiz Metin Erol, Serkan Demirol ve Muhammet Rıza Altıntaş, “Sakaryaspor maçını mutlaka kazanmak istiyoruz. Bunun için de sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Bizim için sezonun en önemli müsabakası olan Sakarya karşılaşmasını mutlaka kazanacağız” dediler.


ÇOK FARKLI BİR MAÇ OLACAK

Yıllardır büyük bir rekabet içinde bulunduğumuz Sakarya ile ilk yarının son maçında karşılaşacağız. Çarşamba günü İzmit İsmetpaşa Stadı`nda oynanacak müsabaka öncesi Kocaelisporlu futbolcuların büyük bir hırs içinde oldukları gözlendi. Sağ ayağında hafif sakatlığı bulunan Uğur Daşdemir haricinde tam kadro çalışan futbolcular, komşuya sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Kaptan Serdar Topraktepe ve diğer futbolcular, Sakaryaspor maçını kazanıp ligin ilk yarısını mutlu şekilde tamamlamak istediklerini belirtti.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ