KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Kayyum Heyeti genişletilecek
Kayyum Heyeti genişletilecek
Kocaelispor
29 Aralık 2010 Çarşamba 16:47
  • 2195
  • 4

Kayyum Heyeti genişletilecek

3. Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından atanan 3 kişilik Kayyum Heyeti’nin genişletilerek, bir ay sonra yapılacak olan Kocaelispor Genel Kurulda üyelerden isteyeceği öğrenildi

VALİ MESAJ VERMİŞTİ
Kocaelispor`u Genel Kurula taşıyacağı açıklanan Rafet Kırgız, Kemal Yızıcı, Orhan Sarısüleyman`ndan oluşan Kayyum Heyeti, tüm Kocaeli camiası tarafından olumlu karşılandı. Kayyum Heyeti için gelen sıcak tepkiler karşısında da Kayyum Heyeti`ne atanan isimlerin etrafında güçlü bir yönetim kurulu oluşturulması çabası içeresine girildiği öğrenildi. Vali Ercan Topaca, Kayyum Heyeti`nin genişletilerek güçlü bir yönetim oluşturulabileceğinin mesajını vermişti.


BULUT İSMİ ÖNE ÇIKTI

Genişletilerek göreve devam etmesi düşünülen Kayyum Heyeti`ne bazı isimlerin de önerildiği gelen haberler arasında. Eski Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut sıcak bakılan ilk isimdi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`nun Bulut`a sıcak bakmadığı sızan haberler arasında. Kocaelispor Yönetim Kurulu için ismi geçen bir diğer kişi ise, Kocaelispor Yönetim Kurulu`nda daha önce görev yapan Murat Özdağ.


GÜÇLÜ BİR YÖNETİM

Kayyum Heyeti`nin genişletilerek, Kocaelispor`a güçlü bir yönetim oluşturulması için çalışmalara hız verilmesi, tüm yeşil-siyahlı camianın beklediği bir sonuç olarak değerlendirildi. Kayyum Heyeti Başkanı Rafet Kırgız, yaptığımız görüşme sırasında Kocaeli`de bir çok iş adamı ve sanayicinin yönetim kurulunda yer almak istediği vurgulayarak,” Kocaelispor artık güvenli ellerde” mesajını verdi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ