KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kazanmalıyız
Kazanmalıyız
Kocaelispor
13 Kasım 2012 Salı 14:18
  • 1461
  • 0

Kazanmalıyız

Kocaelispor Teknik Direktörü Bülent Baturman, hafta sonunda oynayacakları Mardin maçını mutlak kazanmak zorunda olduklarını ifade etti

Kocaelispor`un son dört haftada oynadığı maçlarda 4 beraberlik almasının ardından, bu hafta sonu deplasmanda oynayacağı Mardinspor maçını kazanmak zorunda olduğunu vurgulayan teknik direktör Bülent Baturman “ Grubun son sırasında yer alan ve hiç puanı bulunmayan Mardinspor ile Pazar günü mücadele vereceğiz. Dört haftada oynadığımız maçlarda galibiyet alamadık. Bu maçta mutlak galibiyet almamız gerekir.  Mardinspor`un durumu ortada bizim durumumuz da ortada. Rakibimizi hafife almıyoruz. Almamalıyız. Fakat Bu maçı kazanıp, önümüzdeki hafta evimizdeki Kahramanmaraş Belediyespor maçına rahat çıkmamız gerekir” dedi.

 

MOTİVASYON OLMAMIZ GEREKİR
Kocaelispor Teknik direktörü Bülent Baturman “ Futbolcularım daha hiçbir şeyin bilincinde değil. Daha tam olarak profesyonelce düşünemiyor. Profesyonel olarak hareket edemiyor. Her çıktığı maçı profesyonelce düşünüp, motivasyon olamıyoruz. Profesyonel futbolcu gibi düşünceler maçlarda daha rahat bir mücadele verecekler. Kendilerine öz güvenleri tam olarak hazır değil. Bu ligde her takım için her şey olabilir. Performansı yüksek olan takımların 10 ve 11. haftalarda düşüşe geçecekler biz biraz akıllı olursak, beklemediğimiz sonuçları alacağımıza inanıyorum” dedi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ