KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kendinize gelin gençler
Kendinize gelin gençler
Kocaelispor
06 Aralık 2012 Perşembe 17:07
  • 1658
  • 2

Kendinize gelin gençler

Kocaelispor’da lisans izni olmaması nedeniyle forma şansı bulan genç futbolculara spor kamuoyu geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da tam destek verdi

Kocaelispor`un genç yetenekleri ise bu güveni ve desteği son haftalarda boşa çıkarmaya başladı. Alınan yenilgiler karşısında vurdumduymaz tavırlar sergileyen genç futbolcuların ayaklarını yere basmasının zamanı geldi

 

NEREYE KADAR BÖYLE
Genç ve kısıtlı kadrosuyla Spor Toto 3. Lig 3. Grup`ta lige tutunabilme mücadelesi veren Kocaelispor`da görünmez bir tehlike ortaya çıktı. Özellikle Hakan Özer`in istifasının ardından yeşil siyahlı kulübümüzdegözler görülür bir düşüş yaşanmaya başladı. Özellikle genç futbolcuların sahadaki mücadeleleri, vurdumduymaz tavırlar sergilemeleri kötü sonuçların arka arkaya gelmesine neden oldu.
 

DİSİPLİN KALMADI
18-19 yaşında Kocaelispor takımının formasını giyme fırsatı bulan genç futbolcuların bazılarında disiplinsizlik gözle görülür bir hale geldi. Saha içerisindeki disiplinsizlik, saha dışına da yansımaya başladı. Yeşil siyahlı genç futbolcular bir an önce toparlanıp, giydikleri formanın ağırlığını hissetmek zorunda. Son haftalarda kartların çoğalması disiplinsizliğin baş nedeni olarak ortaya çıktı.
 

VELİLERE GÖREV DÜŞÜYOR
Kocaelispor`da forma giyen futbolcuların velilerine de büyük görevler düşüyor. Yeşil siyahlı formanın kutsallığını ve ağırlığını sporcu velileri çocuklarına işlemek zorunda. Sağda solda kulis faaliyetleri yaptıkları aleni bir şekilde görünen sporcu velileri kulis yapmayı bırakıp, geleceğin yıldız futbolcusu olmaya aday çocuklarını en iyi şekilde maçlara motive olmalarına yardımcı olması gerekiyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ