KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Kimseyi kandırmayacağız
Kimseyi kandırmayacağız
Kocaelispor
29 Aralık 2010 Çarşamba 16:57
  • 3644
  • 4

Kimseyi kandırmayacağız

Kocaelispor camiasında merakla beklenen Kayyum Heyeti başkanlığına atanan Rafet Kırgız, süreci değerlendirirdi. Kırgız, Kocaelispor’u Genel Kurula taşımak ile ilgili görevlendirildiklerini belirterek,” Kocaelispor olarak kimseyi kandırmayacağız” dedi.

BİZE GÖREV VERİLDİ
3. Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından atanan Kayyum Heyeti`nde başkan olarak görev alan Rafet Kırgız, dün çarpıcı açıklamalarda bulundu. 3. Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından görevlendirildiklerini belirten Kırgız,” Mahkeme tarafından ben, Kemal Yazıcı ve Orhan Sarısüleyman, Kocaelispor`u Genel Kurula taşıma adına görevlendirildik.”dedi.


DENETİM ALTINA ALACAĞIZ

Kocaelispor`un çok zor durumda olduğunu belirterek sözlerine başlayan Kırgız,” Bizim görevimiz Kocaelispor`u bir ay içinde Genel Kurula en güzel şekilde taşımak. Bu süre içinde de kulüp içinde yapılması gereken zaruri harcamaları yerine getirmektir. Doğalgaz, su, elektrik gibi harcamaları denetim altında yapılmasına sağlayacağız” şeklinde konuştu.


YARIN TOPLANACAĞIZ

Kamu yararına görev aldıklarını belirten Kırgız,” Valimiz Ercan Topaca ile bugün veya yarın bir araya gelerek Kocaelispor`u değerlendireceğiz. Aslında bugün Topaca ile görüşecektik. Ancak, Kayyum Heyetine atanan arkadaşlarımızdan Kemal Yazıcı`nın yakını vefat ettiğinden ve kendisi İl dışında olduğu için Valimiz Ercan Topaca ile görüşemeyeceğiz. Sanırım yarın bu görüşmeyi gerçekleştireceğiz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ