KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor dosyaları mahkemeye intikal etti
Kocaelispor dosyaları mahkemeye intikal etti
Kocaelispor
03 Aralık 2010 Cuma 15:58
  • 1807
  • 0

Kocaelispor dosyaları mahkemeye intikal etti

İl Dernekler Müdürlüğü Kocaelispor’un tüm evraklarına el koyarak yaptığı inceleme ardından kayyum heyetinin oluşması için dosyaları Sulh Hukuk Mahkemesi’ne teslim etti

14.30`DA TESLİM EDİLDİ
İl Dernekler Müdürü Hurşit Atalı, hazırladıkları tutanakları ve dosyaları dün Sulh Hukuk Mahkemesi`nde teslim ettiklerini belirtti. Atalı, “Kocaelispor`un geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongresinde yeni yönetimin oluşmadığının tespitin yaptık. Konu ile ilgili hazırladığımız raporu Vali Yardımcımız Mustafa Pekdemir`liye sunduk. Pekdemir`li raporu ve diğer evrakları imzalayarak, Kocaelispor dosyalarını Sulh Hukuk Mahkemesi`ne teslim ettik” dedi.
 

ATAMA YAPILACAK
Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından yaklaşık bir hafta içinde kayyum heyetinin atanmasının beklendiğini belirten Atalı,” Kocaelispor ile ilgili dosyalar artık Mahkeme`de Mahkeme heyeti, Kocaelispor için 3 kişilik kayyum yönetimin Medeni Kanunun 84 . maddesi gereği atamasını gerçekleştirecek. Medeni Kanunun 84. Maddesi de gayet açık. Kocaelispor`un kayyum heyeti Vali bey tarafından atanacak” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ