KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor için arabamı sattım
Kocaelispor için arabamı sattım
Kocaelispor
23 Eylül 2009 Çarşamba 17:27
  • 2661
  • 14

Kocaelispor için arabamı sattım

Kocaelispor takım kaptanı Serdar Topraktepe antrenman öncesinde basın toplantısı yapıp kendisi hakkında çıkan dedikodulara sert bir dille cevap verdi. Topraktepe, ben parasız kaldım, arabamı sattım. Benim için Kocaelispor önemlidir.

Herkesten destek bekliyoruz
KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde yapılan Kocaelispor antrenmanı öncesinde takım kaptanı Serdar Topraktepe basın toplantısı düzenleyip son günlerde kendisi hakkında çıkan dedikodulara sert bir dille cevap verdi. Serdar, “Önce hepinizin ramazan bayramını kutlarım. Samsunspor maçında 65 dakika iyi mücadele etik. Ancak yedeğimiz gol sonrasında futbolcuların kendine özgüvenleri geldi.  Golden sonra futbolcular tek kale top oynadılar gol pozisyonlarını cömertçe harcadık ve sahadan yenik ayrıldık. Biz her zaman ne sonuç olursa olsun çok puan almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Herkesten destek ve yardım bekliyoruz. Ben kaptan olarak futbolcuları motive etmeyi amaçlıyorum' dedi.

Takımın başarısı için arabamı sattım
Yerel basında yer alan Serdar Topraktepe futbolcuları4 ayartıyor haberine tepki veren Serdar, “Ben futbolculuk yaşantım boyunca Allah şahidim olsun ki böyle olaylara girmedim. Hep oynadığım takımlarda kulübün başarısı için ter dökmeye çalıştım. Kocaelispor Kulübü benim bir ailem oldu. Ben 3 yıldır bu takımda oynuyorum. Üç sezondur alacağım bulunuyor. Bir gün bile bunu konu etmedim. Şimdi size bir gerçeği söylüyorum. Ben takımının başarısı için, bakmakla yükümlü olduğum insanları üzdüm ve parasız kaldığım için arabamı satmak zorunda kaldım.  Ben beş ay boyunca aldığım tek para sadece 850 TL pirimdir. Bunun haricinde 1000 TL bile almadım. Beni birileri günah keçisi ilan etmek istiyor.dedi.

Kadro dışı kalmaya razıyım
Serdar konuşmasını şöyle sürdürdü, “Ben adam gibi antrenmanlara çıkıp futbolumu oynamaya devam ediyorum. Kocaelispor Kulübü ligde kalsın ben yedek ve kadro dışı kalmaya razıyım. Bu takımda ben geçen yıl yedek kaldım, hiç sorun etmedim. Antrenmanlara çıkıp formumu korumaya çalıştım. Gençlere her zaman ağabeylik yapmaya çalıştım. Kimseyi kışkırtmadım ve kışkırtmam söz konusu bile olmaz. Hacettepe, Bolu ve Adanaspor maçlarında bazı arkadaşlar gençleri bozuyor diye yazmışlar. Bazıları çok biliyor. Ama artık bende kendi ailemi düşünmek zorundayım. Bu kadar imkansızlıklara rağmen mücadelemiz sürüyor. Kocaelispor benim için bir lütuftur. Bu lütuf için beklemeye hazırım. Yeter ki takım başarılı olsun. Yönetimden, taraftarlardan ve herkesten yarım ve destek bekliyoruz' diyerek sözlerini noktaladı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ