KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor Kandil’de buluştu
Kocaelispor Kandil’de buluştu
Kocaelispor
03 Kasım 2010 Çarşamba 14:47
  • 1757
  • 1

Kocaelispor Kandil’de buluştu

Kocaelispor Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar’ın 60 Evler Sahili’nde bulunan “Kandil Cafe & Restaurant”da verdiği yemekle bir araya geldi.

Evsahipliğini Derince Belediye Spor Kulübü Başkanı Vedat Özer ile Genel Koordinatör Şeref Bayraktar`ın yaptığı yemeğe, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar meclis toplantısı nedeniyle katılamadı.


KOCAELİSPOR KALABALIK KATILDI

60 Evler Sahili`nde bulunan “Kandil Cafe & Restaurant”a gelen Kocaelispor kafilesinde Teknik Direktör Soner Alp, yardımcı antrenörler Meriç Sarıkaya, Yaşar Oğuz, Metin Gençer, kaleciler Metin Erol, Serkan Demirol ve Muhammet Rıza Altıntaş, futbolcular Serdar Topraktepe, Ercan Ağaçe, Cem Sinan Vergül, Orhan Alemdar, Gökhan Bozkaya, Damir Yüksel, Aydın Yıldırım, Onur Türk, Bilal Çalışkan, Berkay Arslan, Yaser Çakır, Yunus İlgen, Ensar Çetinkaya, Anıl Erdebil, Uğur Daşdemir, Gökhan Meral, Ahmet Kutluer, Baha Yıldırım, Samet Katanalp, Özkan Aksoy, Onur Alkan ve Hakan Uluçay, taraftarlar başkanları Özgür Taşkıran ve Haluk Bozo ile eski genel menejer Cengiz Sert katıldı.


BAŞKAN ÖZRÜNÜ İLETTİ

Evsahipliği yapan Derince Belediye Spor Kulübü Başkanı Vedat Özer ve Genel Koordinatör Şeref Bayraktar aracılığıyla özür dileklerini iletildi. Derince Belediye Spor Kulübü Başkanı Vedat Özer “Başkanımız önemli bir toplantısı olduğundan dolayı yemeğe katılamadı. Fakat bundan sonraki haftalarda Kocaelispor`un bütün maçlarına geleceğini ve takımın her zaman yanında olacağını bildirdi. Kocaelispor kaptanı Serdar Topraktepe “Bize destek veren Başkanımız Aziz Alemdar`a teşekkür ediyoruz. Futbolcular olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Kocaelispor`un başarısı için mücadelemiz sürecek” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ