KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor, Ordu’ya kitlendi
Kocaelispor, Ordu’ya kitlendi
Kocaelispor
19 Kasım 2009 Perşembe 16:19
  • 1302
  • 2

Kocaelispor, Ordu’ya kitlendi

Kocaelispor İsmetpaşa Stadı’ında Orduspor hazırlıklarının son çalışmasını yaptı. Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arslan’ın kayınpederi ağır hasta olduğu için antrenmana katılmadı. Kocaelispor teknik ve takdik çalışmalar ile Orduspor maçına kitlendi.

Cihat Arslan katılmadı
Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arslan İsmetpaşa Stadında son çalışmaya katılmadı. Antrenmanı yardımcı antrenör Mustafa Sarıgül idaresinde çalışmalar yapıldı. Teknik direktör Cihat Arslan`ın kayınpederi ağır hasta olduğu için İstanbul`da kalarak Kayınpereninin yanında refakatçi olan Teknik Direktör Cihat Arslan bugün sabah takıma katılacak.

 

Taktik çalışması yapıldı
Kocaelispor yarın deplasmanda oynayacağı Orduspor hazırlıklarının son çalışmasını yine İsmetpaşa Stadı`nda yaptı. Büyük bir neşe içinde geçen çalışmada futbolcuların gözlerinde heyecan vardı. Kocaelispor çalışmalara düz koşu ve 5`e 2 yaparak başladı. Cihat Arslan`ın izinli olduğu çalışmayı yardımcı antrenör Mustafa Sarıgül nezaretinde çalışmalar yapldı. Kocaelispor son çalışmasında Orduspor maçının takdik ve teknik çalışmaları olarak Pas şut çalışmaları ile devam ederken, antrenmanın son kısmında ise yan toplardan gelen ataklarda şut çalışmaları yapıldı. Ardından ise sağ ve sol kanatlardan ataklar yaparak Orduspor takdik çalışmalarını tamamladı.


 

Aydın kenardan izledi
Kocaelispor`da sakatlıklar bir düzeliyor bir artıyor. Geçen günkü çalışmalarda arka adalesinde bir çekme olan Kocaelispor`un tecrübeli futbolcusu Aydın Yıldırım, Son çalışmaya katılmayana tecrübeli isim Aydın, Doktor ve masorler idaresinde çalışmalarını sürdürdü. Kocaelispor`un başarılı genç isimlerinden Uğur Yasan ve Emirhan Önder Orduspor hazırlıklarının yapıldığı son çalışmada takım ile çalışmalara başladı. Bir süredir sakatlıkları olan iki genç futbolcu çalışmalarda iyi bir forma girdiğini çalışmaları ile gösterdi. Uğur Yasan ve Emirhan Önder sakatlıktan kurtulurken, önceki gün çalışmalarda Aydın Yıldırım sakatlık geçirdi.

 

Yüksel Gümüş çalışmaları izledi
Kocaelispor`un yönetim kurulu olarak yaklaşık 15 gündür sesi soluğu çıkmazken, Orduspor maçını son hazırlıklarını İsmetpaşa`da yapan yeşil siyahlıların çalışmasında sürpriz bir isim vardı. Kocaelispor yönetiminden Yüksel Gümüş son çalışmaları yakından takip etti. Arada bir telefon ile görüşen Gümüş, çalışmaların sonunda kadar Kocaelisporlu futbolcuları takip etti. Antrenman sonrası ise sessiz bir şekilde İsmetpaşa Stadı`ndan ayrıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ