KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor pusuya yattı
Kocaelispor pusuya yattı
Kocaelispor
23 Ekim 2009 Cuma 15:43
  • 1225
  • 0

Kocaelispor pusuya yattı

Yarın Dardanelspor ile İsmetpaşa Stadı’nda karşı karşıya gelecek olan Kocaelispor’da çalışmalar aralıksız sürüyor. Tesislerde yaptığı antrenman ile Dardanelspor hazırlıklarını sürdüren Yeşil-Siyahlı ekipte eksik futbolcu bulunmuyor.

Takım kendine güveniyor
Önceki akşam yapılan antrenmana mevcut kadrodaki tüm futbolcuklar katıldı. Futbolcuların keyifli tavırları gözlerden kaçmazken yapılan çalışmalarda da hayli azimli ve istekli çalıştılar. Yapılan antrenman düz koşu ile start aldı. Daha sonra çeşitli ısınma hareketleri yapan futbolcular, top çalışmalarına geçti. Yapılan çalışmalarda futbolculara yardımcı antrenör Tufan Daş ve Mustafa Sarıgül önderlik yaptı.


Lisanssız futbolcular ayrı çalıştı

Kocaelisporlu futbolcular Tufan Daş ile Mustafa Sarıgül nezaretinde çalışmalarını sürdürürken, takıma en son transferler olan lisanssız futbolcular çalışmalarını takımdan ayrı yardımcı antrenör Mert Korkmaz nezaretinde sürdürdü. Tam saha düz koşu yapan ikiliye Mert Korkmaz da eşlik etmeyi ihmal etmezken, ikili düz koşu sonrası çeşitli ısınma hareketleri yaparak günü tamamladı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ