KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor salonda çalıştı
Kocaelispor salonda çalıştı
Kocaelispor
27 Ekim 2010 Çarşamba 15:37
  • 1466
  • 0

Kocaelispor salonda çalıştı

Kocaelispor Spor Toto 2. Lig 10. hafta maçı hazırlıklarına, KEV Sefa Sirmen Tesisleri’nde yaptığı kondisyon çalışmalarıyla devam etti. Kaptan Serdar Topraktepe haricinde tüm futbolcuların katıldığı çalışmalar, Teknik Direktör Soner Alp nezaretinde gerçekl

SERDAR KATILMADI
Kocaelispor 10. haftada Pazar günü evinde oynayacağı Pendikspor maçı hazırlıklarına yapılan çift antrenmanla devam etti. Sabah yapılan ilk çalışma kondüsyon salonunda gerçekleştirildi. Kaleciler Serkan Demirol ve Muhammet Rıza Altıntaş, Ercan Ağaçe, Cem Sinan Vergül, Orhan Alemdar, Gökhan Bozkaya, Damir Yüksel, Aydın Yıldırım, Onur Türk, Bilal Çalışkan, Berkay Arslan, Yaser Çakır, Yunus İlgen, Ensar Çetinkaya, Anıl Erdebil, Uğur Daşdemir, Gökhan Meral, Ahmet Kutluer, Baha Yıldırım, Samet Katanalp, Özkan Aksoy, Onur Alkan ve Hakan Uluçay çalışmalara katılan isimler oldu.


SALONDA ÇALIŞMA YAPTILAR

Pazar günü oynanacak Pendikspor karşılaşması hazırlıklarını sürdüren Kocaelispor`da, Teknik Direktör Soner Alp ve yardımcıları tarafından yaptırılan kondisyon çalışmalarına izinli olan Kaptan Serdar Topraktepe ve Metin Erol katılmadı. Kaleciler Serkan Demirol ve Muhammet Rıza Altıntaş ise çalışmalarını sahada sürdürdü. Fizik tedavi işlemi tamamlanan Metin Erol doktor kontrollerini tamamladıktan sonra yarından itibaren idmanlara çıkacak. Fethiyespor maçında Kocaelispor`un kalecisi koruyan Serkan Demirol ise hazırlıklarını ciddi bir şekilde sürdürüyor. Kocaelispor yarın yapacağı tek çalışma ile Pendikspor maçının çalışmalarını tamamlayacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ